Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha ezt csinalna...

Mit tennetek ha ezt csinalna a gyereketek de a parotoknak nyugalomra van szuksege?

Figyelt kérdés
A par ket eve el egyutt. A ferfinak van egy gyereke. A lathatas alkalmaval normalis volt de miota a no terhes direkt bosszantja. Semmit nem csinal meg amit kernek tole az agyon ugral,kiszedi a szekrenybol a ruhakat,szetdobal mindent. Ezert az apa arra gondolt hogy mivel a nonek nyugalom kell a gyerekre is sokat kellett varni ezert nem stresszeli a not. Hanem elviszi lathatasra,este pedig haza mig a kicsi meg nem szuletik. Ti mit gondoltok? Hogyan kimelnetek meg jobban a parotokat?
2014. nov. 30. 12:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, ha arra írtad, amit válaszoltam, hogy 5 éves, az nem a kérdező. Csak már húsz kérdését olvastam, és mindig erről szól. 5 éves kislány fejjel nekirohan a hasának.
2014. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
En nem irtam semmi olyat hogy a gyerek 5 eves lenne. Ugyhogy nem buktam be semmit,nem a 72%-os vagyok. Azt is vilagosan leirtam hogy az atmeneti idoszakban tervezzuk kesobb majd megoldjuk.
2014. nov. 30. 14:55
 23/32 anonim ***** válasza:
Kb. 22 hetes terhes vagy?
2014. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én nem érzem azt, hogy itt a gyerekkel lenne a probléma. Sokkal inkább a hozzáállásotokkal. Ötéves gyerekről van szó, nem egy kis szörnyetegről, akitől kímélni kellene a kismamát. Féltékeny az érkező tesóra. Mi ebben az abnormális? Nem eltávolítani kellene, hanem kezelni a helyzetet. Ha jön még egy tesó, akkor majd a saját is el lesz távolítva, hogy anyuka nyugodtan lehessen a terhessége alatt? Ráadásul nem veletek él, hanem csak láthatásra megy hozzátok, gondolom hetente, vagy 2 hetente 1 hétvégére. Mi a kibírhatatlan ebben? Ha az apuka gyereke stresszforrás az apa új párjának, akkor nem a gyerekben kellene keresni a hibát.

"A lathatas alkalmaval normalis volt de miota a no terhes direkt bosszantja."

Ezt sem értem. Most a gyerek a nem normális? Nem hinném.

Ő egy ötéves gyerek, akit az érzései irányítanak még. Széthullott a családja, nem volt ez elég stressz neki?

Ti meg felnőttek vagytok, nektek kellene "normálisan" gondolkodnotok, és szeretetteljesen, megértéssel lenni a gyerek felé, hogy érezze ő is fontos marad nektek, a tesó nem foglalja el az ő helyét. Ha úgy akartok magatoknak nyugalmat, hogy a gyereket távolítjátok el, azzal csak fokozzátok benne a rossz érzéseket, hogy ő ezután már kevésbé lesz fontos, szerethető. Ő nem rossz, hanem fel akarja hívni magára a figyelmet a viselkedésével, hogy nem érzi jól magát, vegyétek már észre.

2014. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
21. Irigylem hogy ennyire nyomon kovetsz mindent nem az a kerdezo vagyok. De egy vicc ez az egesz hogy egyesek jegyzik az ezereves kerdeseket es bevagjak masokehoz.
2014. nov. 30. 14:58
 26/32 anonim ***** válasza:
mégis mit gondol az a nő az újszülött mellet majd nyugi lesz ha enyit nem bír mi lesz a saját gyerekkel majd lepaszolja valahová ha pihengetni akar...
2014. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
17%
Ugy velem nehany embernek szovegertesi gondja van. A nonek nem a sajat gyereke nem koteles vigyazni ra. Az apa megy es talalkozik vele. Problem?
2014. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
Én meg úgy vélem, néhány embernek simán értelmezési gondjai vannak. Aki összeköti az életét olyan emberrel, akinek gyereke van, az vállalta gyerekkel együtt. Ha netán olyan helyzet állna elő, hogy a gyerek a másik szülőhöz kerülne, akkor sem szólhatna egy szót sem, hiszen tudott róla, vele együtt fogadta el! Az emberek egymástól válnak el, nem a gyerekeiktől. Ajki ezt nem tudja elfogadni, az csakis gyerektelennel kezdjen.
2014. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
40%
Azt írjátok, a gyereknek több figyelem kell. Csak én látom úgy, hogy pont ezt kapja meg azáltal, hogy nem a lakásban ülnek, hanem az apa KETTESBEN, KÜLÖN programokra viszi őt? Ennél jobban talán nem is lehetne kifejezni, hogy törődik vele, hiszen azt az időt, amit korábban hármasban töltöttek, csak vele tölti a következő pár hónapban. Ha ez nem jó megoldás, akkor mi az szerintetek? Komolyan érdekelne.
2014. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%
Hiaba pontozgattok le a gyereket nem koteles szeretni az hogy elfogadja az egy dolog. Van egy apja,anyja neveljek ok. A verszerinti gyerek mas azert felelosseggel tartozik. Az szulonek is van valasztasi lehetosege vagy elfogadja ezzel a gondolkodassal a parjat vagy nem.
2014. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!