Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy oldaná meg a gyerek...

Ki hogy oldaná meg a gyerek felügyeletét ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Babát várok, január közepére vagyok kiírva. A férjem ovis kislánya itt lesz nálunk kb február elejéig, mert az anyukája külföldre utazott.

És nincs semmi normális ötletem, hogy hogyan oldjuk meg, hogy a kislányra is tudjon valaki figyelni, és a férjem is ott tudjon lenni velem a szülőszobán. Nagyszülők sajnos nem tudnak segíteni, mert még mindannyian dolgoznak, és messze is laknak. Kénytelen leszek lemondani az apás szülésről?

Ti hogy oldottátok meg?



2014. dec. 11. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a gyerek óvodájában is érdeklődhetnél ha ismered az óvónőket. Sok nagyon kedves, jóindulatú óvónő van szerintem akik vállalnának ilyet egy kis plusz pénzért. Vagy lehet, hogy tudnak ajánlani megbízható bébiszittert akit éjjel is lehet riasztani. De barátnőid nincsenek?
2014. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő (és még így sem túl nagy) összegért a legtöbb bébiszitter elválalja. Legalábbis én biztos elválalnám (21/L, bébiszitter).
2014. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátnőim, nem jövök ki a nőkkel. Fiúbarátaim vannak, de rájuk szintén nem szívesen bíznám a gyereket.

Azt hiszem, mégis a bébiszitter lesz a megoldás.

Köszi a válaszokat. :)

2014. dec. 11. 14:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Az oviban érdeklődj, vagy nálunk pl a védőnő is vállal gyerekfelügyeletet,őt is meg lehet kérdezni.
2014. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia!Ha kanizsaiak vagytok én szívesen elvállalom ingyen is.Addig is összefuthatunk barátkozni.
2014. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Budapesten és környékén, inkább budai oldal, hogy odaérjek segítek én is.


Gyerekem még nincs, de egyetem alatt szitterkedtem, általában szerettek a gyerekek.

2014. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!