Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Állandóan belémköt anyukám és mindig csak kioktat tök nyilvánvaló dolgokról. A családból is mindenki nekem ad igazat,de Őt ez sem hatja meg, akkor is mindenért én vagyok a hibás. Állandóan a szobámban van és csak engem oktat. Nem bírom ki, hogy magában sosem találja meg a hibát, csak mindenki másban, holott mindenki mondja neki, hogy Ő a hibás legtöbbször. Nem is tudunk rendesen beszélni, mert nem ért meg semmit, csak kritizál. Sajnos szörnyen nehéz felfogása van. Nem tudok neki elmondani semmit, mert belevág, és utána meg én vagyok a hibás, hogy nem mondtam el neki. Csomószor mondja, hogy inkább meg sem szült volna, milyen jó élete lenne, meg ilyenek. Pedig egy buliban nem voltam még, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom..stb. Még pénzem sincs, mert elvette az összeset. És örülök, ha el tudok valami csoda folytán szakadni otthoról.És kezdek félni az érettségitől, mert azt mondja, hogy majd együtt dolgozzuk ki a tételeket, de ezt nem akarom, mert akkor 4 órán keresztül le sem tudnám rázni, meg csak lelassítana, hátráltatna, nem is tudok figyelni a tanulásra, mert állandóan beszél. 17/f
2014. dec. 15. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem úgy tűnik, hogy jóanyád nemigen akar hagyni téged felnőni. Szeretné, ha az ő kicsi fia maradnál (hangsúly a "kicsi"-n). Van ilyen. Sokszor.


Nos, nőj föl! Állj a saját lábadra, függetlenedj, szerezz melót, költözz el.

De addig is: nyugi. Édesanyád csak fél, hogy egyedül marad, ennyi az egész. Rosszul teszi, de... evvan. Így, vagy úgy, de majd megtanul elengedni.

2014. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!