Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a legjobb barátom anyja...

Vajon a legjobb barátom anyja most tényleg rám hajtott?

Figyelt kérdés
Adott a dolog sok éve legjobb barátok vagyunk az évek és az eltérő egyetem sem okozott hiányt a kapcsolatunkba. Az ő szülei elváltak az anyukájával él. Néha átmegyünk egymáshoz ahogy azt szokás is a barátoknál, elvagyunk. Egymás szüleit is jól ismerjük kivéve az ő apját, de én személy szerint jóba vagyok az anyukájával gyerekkorom óta. Szombat este buli előtte iszogatás nála, de most a barátnőjét is vártuk. Az anyukája fiatalos és tényleg csinos ő is vett egy poharat és pezsgőztünk. Telefonál a barátnője, hogy mennyen el érte a közeli megállóba. Mondja, hogy addig maradjunk, mert még őt is fel akarja hozni. Ahogy kilép az ajtón az anyukája átül mellém a kanapéra a fotelból és hirtelen téma váltásként bedobja, hogy "na miújság a csajokkal" meg ehhez hasonló szokásos kérdések. Mondtam, hogy semmi jobb szeretem a buli utáni egyéjszakákát ha összejön. Aztán szerintem direkt, de még is véletlen lelöttyintette a gatyámat a pezsgőjével persze pont ott... és elkezdte letörölni szalvétával, legalább 30 másodpercig amire egy kicsit megduzzadt és ezt ő is érezhette, mivel szalvéta nélkül is kicsit odanyúlt utána és a picit nedves pezsgős kezét a cicijébe törölte. Aztán bocsánatot kért, hogy lelöttyintett és mondta, hogy jöhetnék gyakrabban ezentúl, mert mindig így remeg a keze..Hát ez most mi? Amúgy tényleg csinos nő, de vajon adjam be a gyerekkori és mostani legjobb barátomnak az anyját?!?!?! Egész este a bulin ezen járt a fejem.. (bocsi, hogy hosszú lett) 22/F

2015. jan. 11. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ocska ribi, ennyi.
2015. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát így leírás alapján tényleg olyan, mintha rádmozdult volna, de ez nagggyon gáz. Ha fiatalos és csinos biztos találna valakit ha akarna, nem a fia barátjára kéne rámásznia. Minden esetre a barátodnak egy szót se, ne mondd el, hogy mit csinált az anyja, neki lenne a legszarabb.
2015. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly. De én tuti nem szúrnám hátba a legjobb barátomat azzal, hogy viszonzom az anyja közeledését.
2015. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát elmondani, biztos nem fogom neki. Igen inkább ejtem a témát. :D
2015. jan. 11. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Tényleg rád hajtott!

Most nálad van a labda, reagálnod kell rá!

Én azt mondom, beszélgessetek erről az anyjával 4 szemközt.

Úgy a leg egyszerübb mindent tisztázni.

2015. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy az egyéjszakás kalandokra is megörült, azért hajtott rád, szóval mást nem akar, csak kalandot
2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, de semmiképp ne kezdj vele semmit, inkább hanyagold és csak akkor menj, ha ott van a barátod is. Megbeszélni meg szerintem felesleges, mert kínos lenne és ki tudja...lehet,h te jönnél ki rosszul az egészből.
2015. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, valószínű kicsit sokat is ivott. Ha segíteni akarsz neki anélkül, hogy "kúrálnád" a problémáját, esetleg jegyezd meg a barátodnak, hogy anyukájának említse meg, hogy miért nem jár bulizni, olyan fiatalos, kedves, még élhetne, szórakozhatna egy kicsit... ...


Amúgy csak azért gáz a dolog, mert gyerekkori haverod anyukája. Ha csak random összefuttok, akkor egy jól karban tartott késő 30-as, kora 40-es nő meg egy 22 éves pasi simán összekeveredhet, ha ugyanezt megteheti egy 22 éves nő és egy 40 körüli pasi. Semmi undorító nincs benne, ha a KÖRÜLMÉNYEK megfelelőek. Nos, a te esetedben nem azok.

2015. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
komolyan csak én vagyok itt aki ramozdult volna ?!
2015. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja basszus, én is ☺️ lehet hogy rendszeresen járnék a barátnak amúgy sincs köze hozzá.
2020. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!