Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja megpofo...

Legjobb barátnőm anyja megpofozott és kitiltott, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Délutánonként mindig barátnőmnél voltunk eddig. Múlt hétvégén el akartunk menni körülnézni boltokba és az anyja megkérdezte, hova megyünk. Megmondtam, mire kiakadt és elkezdett valami olyasmit mondani, hogy fel van háborodva meg hogy képzelem... a lényeg, hogy volt egy olyan mondata hogy "takarodjak el dolgozni, mert a szüleim keményen megdolgoztak azért a pénzért és hogy képzelem"

Itt sajnos megszólaltam és mondtam, hogy a szüleim egyáltalán nem dolgoznak keményen. Erre kaptam a pofont meg hogy be ne tegyem oda a lábam többé.


Amúgy úgy értettem a dolgot, hogy semmi kemény nincs abban, amit a szüleim csinálnak, a barátnőm anyja munkája sokkal durvább, időben is meg mindenhogy, valahogy nem ezt tartom olyannak, amivel példálózni kellene. Anya pl otthon van és a kerttel foglalkozik, hugi most ment oviba.


Kérjek bocsánatot vagy várjak? Nem voltam még ilyen helyzetben...


2011. okt. 21. 10:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha engem valaki megpofozna, főleg olyan, akihez semmi közöm(család), tőlem aztán várhatná a bocsánatkérést.Semmi joga nem volt megütni Téged.
2011. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%

Megpofozni semmiképp nem volt joga, még akkor sem, ha ez kicsit tiszteletlen is volt, mivel elég félreérthetően fogalmaztál. Igazándiból azt nem értem, min akadt ki az elején? Nem mondtatok véletlenül valami tiszteletlen dolgot? Mert ha tényleg nem, akkor elég furcsa helyzet. De a pofont akkor is nagyon durva dolognak tartom, és azonnal szólj erről szerintem anyukádnak.

Most így belegondoltam, hogy ha az én gyerekemet ütné meg valaki, hát nem tenné zsebre amit tőlem kap.

Beszélj a barátnőddel is, hogy üljön le az anyukájával, és kérjen magyarázatot erre az egészre.

2011. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%

Ha kaptal egy pofont,akkor valoszinu valami olyat mondhattal neki.

Ha leirod pontosan mit is mondtal,akkor konnyebb a kerdesedre valaszolni.

2011. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg minden így történt, akkor nem hoyg ne kérj bocsánatot, de várd hogy ő kövessen meg.Elmondtad a szüleidnek?Mert ha az én gyerekemre bárki rajtam kívül kezet emelne, azt nem tolerálnám.Nem lopni mentetek, hanem nézelődni.

Ilyen amúgy a természete a nőnek, vagy idegileg kivan?mert az is előfordulhat hogy pont anyagiak miatt írtó frusztrált, és nagyon rosszkor mondtátok hoyg boltokba mentek.Én megértem milyen tényleg csak nézelődni, de van aki nem szokott ilyet és rögtön pénzköltéshez köti.

De összegezve, ha még esetleg volt is ok ami miatt meg lehet érteni, ilyet eltűrni nem vagy köteles.Vagyis állj ki magadért, szerintem ez felháborító.Amúgy a pofon után mi történt, te kimentél v mi?

Ja, és egyébként ha úgy döntenél hogy bocsánatot kérsz mit mondanál?Ne tessék haragudni, amiért a feltett kérdésre váéaszoltam, vagy olyan programot találtunk ki amiről nem tudtuk előre hoyg idegbetegen tetszik lereagálni?

2011. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%

Családon belül is tiltja a jogszabály a gyeremek megütését, megalázását, nem még egy másik anyuka teszi ezt veled, mikor meg sem sértetted őt végülis...lehet ő félreértett, de akkor is...és eleve rosszul állt már a témához. Szépen is közölhette volna veled, hogy az ő lánya sajnos nem teheti meg, mert ő keményen megdolgozik ezért a pénzért...és egy mosollyal nyugtázhatta volna.

Miért kérnél bocsánatot????????? inkább mondd el szüleidnek mi történt..

2011. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%

Azért meghallgatnám a másik felet is...


(Lehet, hogy a felét sem mondta el a kérdező és azt is megszépítette?!)

2011. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%

anyud otthon van kertbe melózik és közbe neveli kis húgodat, szerinted ez nem kemény


az is lehet, hogy kicsit már elege van belőled, minden délután ott ülsz náluk, szerintem én is besokallnék, ha a gyerekem barátja itt lenne mindig,

2011. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Mások gyerekét nem ütöm meg, és az enyémet se üsse meg senki! Max. leszidás mehet, ha szemtelen!
2011. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy hulye frusztrált agybeteg klimaxos pics@. Gyogyszert kéne szednie. Gondolom a barátnőd fontos neked.Ugyhogy valamit azért tenni kéne,bár én ugy gondolom hogy az anyukának kéne bocsánatot kérnie tőled.De szerintem nem fog.

Szerintem az lenne a legjobb ha elmondanád az anyudnak az ügyet,hogy egy félreértés volt az egész,nem mondtál smemi tiszteletlent,főleg nem olyat amiért pofon járt volna,csak vásárolni akartatok,és menjetek el hozzájuk az anyuddal együtt. Anyud magyarázza el neki a helyzetet,és kérdezze meg hogy most akkor mit szeretne,hogy többet ne barátkozz a lányával?Beszéljék meg ők az ügyet,én az anyud helyében azt is elmondanám neki hogy ott van neked ő aki neveljen,semmi szükség nincsen arra hogy ő kezet emeljen rád.Meg amugy sem történt olyasmi ami miatt indokolt lenne.Meg esetleg azt is megkérdezném ő mit szólna hozzá ha anyud ütné meg a semmiért az ő lányát.....

Basszus,amikor elkezdtem olvasni a kérdést akkor azt hittem hogy minimum hulla részegen mentél oda,és szemenköpted...Döbbenetes. Én most nagyon finoman fejeztem ki magam mi8t kéne tennie az anyudnak,mert ez a helyes ut,de én egyébként odamennék és megtépném mint a sz@rt.

2011. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Ennek a sztorinak se füle, se farka, én is szívesen meghallgatnám a másik felet...
2011. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!