Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szülő...

Miért van az, hogy sok szülő a saját nyomorult életét a gyerekeire vetìti ki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3-as kommentelő biztos kissebségi!
2015. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják min levezetni azt,hogy valamit nem tudtak elérni.Anyám pl. megzuhant,miután megszülettem és felszaladt rá 30 kiló,amiket persze,hogy nem tudott leadni,mert annyit már képtelen volt mozogni,mint versenysportolóként.Szerzett egy tanárképzős diplomát,amit szerencsére sose használt,de amikor kuzinomról kiderült,hogy tanár lesz,vérszemet kapott és őt kezdte ajnározni,szinte elvakultan attól kezdve,hogy megmondtam kerek-perec,hogy az életben nem leszek pedagógus,mert arra alkalmatlan vagyok.1-2 éve már válással is fenyegetőzik és engem hibáztat,hogy apával rossz a kapcsolata.
2015. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
3-mas! Ez furcsán hangozhat, de nem feltétlen az a rossz szülő aki alkoholizál. Attól még, hogy valaki alkoholista szeretheti e gyermekét. Az, hogy valaki rossz szülő egész másképpen nyilvánul meg (persze a tények mezején haladva, nyugodtan kijelenthető, hogy a te szüleid se jó szülők, voltak jó szülök... Talán ezért is lettél ilyen okoskodó, pökhendi és ezért lehet kisebbségi érzeted is ami csak úgy süt a komplimentjeidből, de nem szeretnék személyeskedni:), az a rossz szülő aki lelkileg, vagy testileg terrorizálja a gyerekét.
2015. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!