Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim nem engedik hogy...

A Szüleim nem engedik hogy vegyek egy PC-t magamnak. Miért?

Figyelt kérdés
Igaz egy kicsit fiatal vagyok (12/F), de amiből megvenném az én pénzem 1 éves korom óta gyűjtök (ezért nagyon sok van) de nem engedik hogy vegyek is bármit, egyszer kivettem egy 100-ast az iskola büfére és abból akkora balé volt, hogy csak na.

2015. márc. 10. 08:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
100 Ft-ot költöttél el a bufében? nem 100 000 Ft-ot? biztos? hisz annyira életszerű volt az a 100 000 Ft. legalábbis a gyíkidióták szerint.
2015. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Szerintem félreérted a helyzetet.

Valószínüleg a szüleid gyűjtenek 1 éves korod óta, hogy majd amikor egyetemre mész, talán elköltözöl legyen egy kis megtakarítás.

Az én szüleim is gyűjtenek nekem, de attól még az nem az én pénzem, csak egyszer az lesz.


14/F

2015. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ismerős szöveg, ezzel hülyítik a népet a politikusok a rendszerváltás óta a háttérben meg összelopkodják magukat
2015. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
77%

De mégis mit kezdjen egy 12 éves fél millióval.

Én is fiatal vagyok de ebben a korban ennyi pénz felesleges.És a szülők felől felelőtlenség szerintem

2015. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

beszélj velük, nekem amúgy 2 éves korom óta volt "családi" számítógépem és 7 vagy 8 éves korom óta már nálam volt (286 msdos win 3.1 és pár játékkal) ja és ez még eredeti ibm pc volt :D

később lett egy pentium 1es ami családi számítógép volt

ez is hozzám került de ez sajnos tönkre ment, majd pár évig szünet :/

azt hiszem 6odikos voltam mikor lett megint családi számítógép, majd ez is hozzám került 1-2 évre rá, egy pentium 3as számítógép, mai napig meg van, elektronika műhelyembe használom zenehallgatásra, chatelésre és kapcsolási rajzokat nézek még rajta.

saját laptopom ami modern laptop volt gimi után vettem spórolt pénzből (újat és akkoriban közép kategóriás volt), ez három évig volt nálam, majd vettem egy laptopot ami egy ibm thinkpad használtan 40 ezerért, most erről írok, egy éve van nálam, jó laptop de majd le akarom cserélni egy másik használtra mert ezt sikeresen leharcoltam :D

félre téve a dolgokat, ezt csak azért meséltem el, hogy nekem mindig volt személyi számítógépem, okos telefonom csak pár hónapig volt de az is elég volt, beszéld meg a szüleiddel, hogy kell neked és ne csak facebookra, mert az eléggé kapcsolat rontó!

van fb fiókom is de olyan ismerősökkel beszélek rajta akiket nem érnék el minden nap.

programozni is szeretnék, mert jövőre fősulira akarok menni (villanykar) és c programozást kis újból kel, hogy tudjam, te is ha eszköznek használnád, nem csak játékra meg fb-re akkor beszéld meg velük. Egyébként hobbi szinten zenélek is, tehát jó hogy van.

Amúgy meg ha kell régi számítógép amit alap dolgokra tudnál használni (zene/képek/film/chat) akkor tudnék segíteni, írj rám, ötleteket nem adok itt még lehurrognak :D

egyébként én se vagyok számítógép párti, meg a digitális dolgokat se szeretem de azt elismerem, hogy lehet egy jó eszköz!

2015. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!