Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségem,...

Megcsaltam a feleségem, megbántam, hogyan viselkedjek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Kb fél éve belebonyolódtam egy hölgybe.Sajnos hittem a szavainak,mézes mázos hazugságoknak.Otthon igen,voltak gondok,azt hittem szeretem,és ő is,és azt hittem a röpke órácskák gondok nélkül jól estek.

Igen voltak otthon gondok.De azóta rájöttem,hogy a feleségemet jobban kellett volna tisztelnem,és becsülnöm.Egy gyönyörű kislányt szűlt nekem.Akivel még a szülés sem volt könnyű.Ő az aki mindig mellettem állt mindenben.Ellátta a háztartást,a gyerekünket,szaladgált,bevásárolt,intézkedett.Toppon kellett lennie reggeltől estig...Azóta százszor belegondoltam,hogy neki sem volt könnyű.Amit egy nő otthon véghez visz,le a kalappal.Főleg gyerek mellett!És emellett még fordításokat is vállalt fusimunkakként.Sokszor elaludt,mert fáradt volt,és valóban elhanyagolt.De ahelyett hogy szóltam volna neki,hogy ez nekem így nem jó,bedőltem egy nő szavainak,aki ráadásul csak a saját egójának hízelgett azzal,hogy egy családos embert sikerült elbolondítania.Azóta kinyílt a szemem,és szeretnék hazamenni.Most a szüleimnél lakom.Őszintén megbántam,és őszintén sajnálom,hogy össze törtem.Pedig ő mindig szerett!

Hogyan kezdjek hozzá,mit mondjak neki?Mert Ő teljesen elzárkózott eddig a béküléstől!



2015. márc. 29. 11:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

20-as!

Az is regen rossz, mikor itt a kerdezonk beszol, hogy a felesege egy gyonyoru kislanyt szult neki. B@ssza meg, de be nem segitett az ellatasaba, a no rohangalt, aztan meg a pasi azt irja, jo kifogaskent, hogy el volt hanyagolva. Jaj szegeny, vallja mar be, az uj p@nci kellett.

2015. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy fájdalmat okoztál annak aki bízott benned. A helyzeted nem könnyű, mert ezt elfelejteni nem lehet. Egy ilyen csalódás után te sem adnál bizalmat a másik félnek.

Amit tehetsz: Ne nyomulj és ne erőltesd magadat rájuk! Az ellenszenvet szül.

A gyerek felé maximálisan legyél tökéletes apa. Most itt vannak a jó idők. Ha láthatásra viszed a kicsit csinálj neki csodálatos élményeket. Ha a párod egy kicsit nyitottabb feléd lehet olyan láthatásokat csinálni ahol családostul menten kirándulni. Ha látja a gyereketek szemében a ragyogást és az igényt a közelségedre akkor talán könnyebben enyhül. Talán...

Elmondhatod neki hogy ez volt életed legnagyobb hibája és most már értékelsz mindent amit értetek tett ő, de ne nyomulj, mert neki még idő kell . Ha fél éve történt mindez akkor számára még nagyon nagy a seb.

2015. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem az bánt téged, hogy megcsaltad a feleséged,hanem az, hogy nem váltotta valóra az álmaidat az új nőcskéd. Undorító, egoista alak lehetsz, van fogalmad arról, mint jelent nőnek lenni, minden családtaghoz alkalmazkodni, mindenre EGYEDÜL ügyelni, egész nap megállás nélkül dolgozni?! Neked meg az jött le az egészből, hogy fáradságában nem volt energiája még a te kegyeidet is lesni, nem volt energiája a nemiszerveddel foglalkozni?! A másik pedig, hogy nem neked szülte a gyermekét, te önelégült patkány, de ennek a magyarázata úgy is meghaladná a szellemi felfogóképességedet. Remélem, hogy eszébe nem jut visszafogadni téged, egy percig nem sajnállak.
2015. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
62%
Vágj földhöz egy porcelán tányért aztán mond neki,hogy sajnálod és megbántad! Na? Ugyanolyan lett,mint előtte volt?
2015. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezért járunk prostikhoz. Nem kell bonyolítani.
2015. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha csak arrol lenne szo, hogy egy atmulatott ejszaka utan lezavartal egy gyors menetet, az megbocsajthato lenne legalabbis a szamomra.... de az hogy viszonyba keveredtel valakivel, erzelmek is voltak a dologba, nem csak szex, hat ezt keptelen lennek lenyelni, megertem a feleseged, amiert kidobott.
2015. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hát...most már késő bánat. Előbb kellett volna észbe kapnod.

Nekem bármit mondhatnál...hidegen hagynál.

2015. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hogy derült ki? Lebuktál vagy elmondtad?

És szerintem te most csak azért akarsz visszamenni a feleségedhez, mert a másik nő lepattintott...nem igaz?

Így jártál...

2015. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Itt az alapvető probléma azzal van, hogy te nem az 1. alkalomnál bántad meg. Nem ott tudatosult benned, hogy "úristen, mit tettem?!". Nem akarok papolni, elegen megtették előttem.

Az abszolút megbánás, az abszolút prioritás kérdés rendezése magadban talán némiképp segíthet, de hogy virág meg csoki meg ilyen butaságok... ugyan. Rengeteg ideig, kitartóan, végig mellette kell állnod, hogy legalább ember lehess az ő és a gyereketek szemében. Aztán reménykedsz, hogy elég lesz-e.

2015. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha a nő, akivel csaltad normális lett volna, akkor nem bántad volna meg? Én nem hiszem, hogy ki fog veled békülni, ha megtenné, elég ostoba lenne.
2015. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!