Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségem,...

Megcsaltam a feleségem, megbántam, hogyan viselkedjek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Kb fél éve belebonyolódtam egy hölgybe.Sajnos hittem a szavainak,mézes mázos hazugságoknak.Otthon igen,voltak gondok,azt hittem szeretem,és ő is,és azt hittem a röpke órácskák gondok nélkül jól estek.

Igen voltak otthon gondok.De azóta rájöttem,hogy a feleségemet jobban kellett volna tisztelnem,és becsülnöm.Egy gyönyörű kislányt szűlt nekem.Akivel még a szülés sem volt könnyű.Ő az aki mindig mellettem állt mindenben.Ellátta a háztartást,a gyerekünket,szaladgált,bevásárolt,intézkedett.Toppon kellett lennie reggeltől estig...Azóta százszor belegondoltam,hogy neki sem volt könnyű.Amit egy nő otthon véghez visz,le a kalappal.Főleg gyerek mellett!És emellett még fordításokat is vállalt fusimunkakként.Sokszor elaludt,mert fáradt volt,és valóban elhanyagolt.De ahelyett hogy szóltam volna neki,hogy ez nekem így nem jó,bedőltem egy nő szavainak,aki ráadásul csak a saját egójának hízelgett azzal,hogy egy családos embert sikerült elbolondítania.Azóta kinyílt a szemem,és szeretnék hazamenni.Most a szüleimnél lakom.Őszintén megbántam,és őszintén sajnálom,hogy össze törtem.Pedig ő mindig szerett!

Hogyan kezdjek hozzá,mit mondjak neki?Mert Ő teljesen elzárkózott eddig a béküléstől!



2015. márc. 29. 11:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
58%
Ha mást nem akkor írj neki egy levelet vagy egy emailt amiben őszintén leírod az érzéseidet.Ez talán jobb is mint szóban,mert át tudja rágni.Ha szeret téged és te is szereted (és nem csak azért akarod vissza,mert két szék között a pad alá estél) akkor még lehet esély megjavítani a házasságotokat,de nagyon kemény munka lesz mindkettőtöktől.
2015. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kamu! Mármint nem a kérdés, hanem te magad. Ez csak duma. A nejed akkor is ilyen volt, és már megszülte neked azt a kislányt, amikor a másik nőbe tetted a f@rkad. Gusztustalan duma.
2015. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
60%
hA VALAKI EGYSZER ELKÚRJA A MÁSIK BIZALMÁT,AZT MÁR SOHA NEM LEHET VISSZACSINÁLNI,JOBB HA KÜLÖN MENTEK MERT ÚGYIS CSAK VESZEKEDÉS VAN ÁLLANDÓAN.
2015. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!