Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tegnap délután megbeszéltük a elettarsammal , hogy ma kirándulni megyünk, korán is kelunk mert tankolni kell stb... Este későn értünk haza, mert a barátjával iszogatott . Nem volt részeg.

Ma kb. 9ig feküdt, addig kitakaritottam , majd feloltozott és elment, hogy majd jön...

Kérdezte hogy megyek e? Kávézni szokott menni, de ezt nem tette hozzá. Nem mentem..

Nyilván a kirandulasbol nem lesz semmi már... De totál úgy tesz mintha nem is terveztük volna, egy szóval sem említi.

Én hoztam fel egyébként a napokban a kirándulást. Én úgy érzem, hogy válságban van a kapcsolatunk, azért akartam kimozdulni hogy addig is magunkra koncentrálunk. Jogosan vagyok mérges? És jogosan mondhatnám azt, hogy akkor innentől kezdve engem sem érdekel, hogy mi van velünk ?

23N


2015. jún. 27. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá! De ne számon kérően, hanem motiváltan, hogy na akkor megyünk kirándulni? ha ne ér haza hamarosan, akkor hívd fel. Abból amit, és ahogy válaszol tudni fogod, hogy akar-e, ha nem miért nem akar menni.
2015. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Másfél órája kávézik? :)

Amúgy nyilvánvaló, hogy válságban van a kapcsolatotok, ha nem tudtok egymással értelmesen kommunikálni. Mikor elindul, megkérdezed, hogy "hova mész?" "ugye nem felejtetted el, mit terveztünk mára?" stb... És akkor máris megelőzöd ezt a kérdést, mivel rögtön kiderül, hogy mi van és ő mit gondolt.

2015. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nem felejtette el...csak valahogy mindig minden fontosabb neki, csak az nem ami rólunk szól..

Igazából nem akartam ilyen részleteket leírni, de van egy olyan sejtésem, hogy azért duzzog , mert az éjjel nem szexeltem vele úgy , ahogy azt ő gondolta.

2015. jún. 27. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem ültök le és beszélitek meg? Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért megy el, amikor nektek közös programotok van? Vagy hogy egyáltalán mikor jön? Vagy hogy mi a baja, miért ez a baja stb? Ha nem kommunikáltok egymással, csak sejtésekre támaszkodsz, akkor ebből sosem lesz javulás :(
2015. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az előbb hazajött...kérdezte hogy egész nap feküdni fogok e...És közölte , hogy megy ki az anyjaekhoz ..

Nem lehet vele beszélni soha..végig sem hallgatja, a válasza annyi kb , hogy anyad p...csája...szó szerint.

2015. jún. 27. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor azt az egyet áruld el, MIÉRT VAGY egyáltalán vele, ha ennyire semmibe vesz és ilyen modorban beszél veled?!?!?!?
2015. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Újabb boldog párkapcsolat.


Ha probléma van beszéljétek meg. Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgaitokat miért vagytok még együtt?

2015. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eléggé kapcsolat függő vagyok.. De úgy látszik ebben csak én teszek valami pozitívat sajnos.
2015. jún. 27. 11:34
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudtok egymással szót érteni, akkor nincs értelme. A kapcsolatfüggőség meg az önbizalomhiány jele. Próbáld azt fejlesztgetni inkább, többre mész vele :)
2015. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szar kommunikációval semmi értelme kapcsolatban lenni, csak mondanám.
2015. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!