Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatk otthon, a családban,...

Nálatk otthon, a családban, mennnyire tabu a meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Nem ''direkt'' meztelenül járkálásra gondolok, hanem pl. ha elfelejtetek ruhát vinni a fürdőbe, és meztelenül kell kijönnötök, akkor azt meg meritek tenni, nem szégyenkezve? Nem féltek, hogy valaki meglát? Ha meglát, akkor mit reagál? Esetleg nem is reagál, mert nálatok ez természetes? Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2016. jan. 8. 10:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Ez már a hanyadik ilyen kérdés? Valaki erre izgul, hogy elképzeli a családját, vagy másokét meztelenül?

Egyébként már válaszoltam korábban, megtalálod a nem kevés korábbi ugyanilyen kérdés néhánya alatt.

2016. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Direkt nem mászkálunk. De abból nincs gond, ha véletlenül meglátjuk egymást. Egyáltalán nem zavar és nem is szégyenkezem. Tök természetes.
2016. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Problémák ilyen téren nincsenek, mivel házon belül, nagyrészt ruha nélkül mászkál mindenki.
2016. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 piriiiii ***** válasza:
81%
19 éves lány vagyok, rajtam kívül mindenki bátran mászkál meztelenül. Ha úgy alakul, én sem halok bele, ha meglátnak, de én azért igyekszem mindig felvenni magamra legalább bugyit+melltartót. Nem azért, mert rossznak tartom a meztelenséget, inkább a családi helyzetem miatt.
2016. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a meztelenkedés helyett egy törölközőt is a magad köré tekerhetsz, és a probléma megoldva. ;)
2016. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értem... Nem viszel ruhát magaddal a fürdőbe, ez stimm, de én személy szerint megfagynék, ha csupaszon kéne kijönnöm. (Van fűtés, de ha kint -10° van este/reggel, akkor nem fogom bent felcsavarni 30ra, mert kint akkor hamarabb megbetegszem.) Szóval én törölközőt vagy köpenyt hordok.

És hogy a kérdésre is válaszoljak, én olyan családban nőttem fel, ahol nem volt senki csupaszon. Faterom nyáron egy szál alsógatyában maximum.

2016. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%
nő létemre engem soha nem zavart hiszen általában csak a családtagok vannak itthon
2016. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom te vagy az a kérdező is aki egy szál tangába lepet ki a furdobol amikor a fia meglatt.


Első valaszolonak igaza van..... Sot kiegészíteném azzal hogy kezdesz betegesnek tuni!!!!


Egyebkent mindegy hogy 2016 írunk akkor sem termeszetes az ha felnőttként"veletlenul " mesztelenul lat neg egy család tag.

meg bugyi melltartó sem elfogadható.

Nem mutiba készültünk.

Ha tudjuk hogy epp zuhanyozni készülünk akkor hogy a francba lehet elfelejteni pl ruhát bevinni?

Nő vagyok de a ferjemen kívül nem igen lát más tangában szaladgálni!!!

2016. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen tabu. Nem értem, hogy ha valaki elfelejt ruhát vinni a fürdőbe és mondjuk kint van a fél családja például este, hogy mer teljesen meztelenül végig caplatni a lakáson. Nem vagyok prűd meg egyebek, de szerintem nem normális, ha valaki a családja előtt meztelenül flangál, főleg, ha kisebb gyerekek is vannak. Az oké, ha mondjuk bugyiban és melltartóban kell beszaladnom a fürdőbe, mert sietek, de az, hogy anyaszült meztelenül, apám meg mondjuk kint beszélget épp anyámmal..szerintem nem normális. Az meg végképp nem, ha valaki arra izgul, hogy a családja otthon meztelenkedik.

25N

2016. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Ha elfelejtek ruhát vinni, akkor vagy törülközőbe csavarom magam, vagy kiszólok, hogy adják be a köntösömet és a résnyire nyitott ajtón kinyújtom érte a karomat -.-


Te most frankón ezekre a kérdésekre onanizálsz?

2016. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!