Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatk otthon, a családban,...

Nálatk otthon, a családban, mennnyire tabu a meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Nem ''direkt'' meztelenül járkálásra gondolok, hanem pl. ha elfelejtetek ruhát vinni a fürdőbe, és meztelenül kell kijönnötök, akkor azt meg meritek tenni, nem szégyenkezve? Nem féltek, hogy valaki meglát? Ha meglát, akkor mit reagál? Esetleg nem is reagál, mert nálatok ez természetes? Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2016. jan. 8. 10:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
49%

"Egyebkent mindegy hogy 2016 írunk akkor sem termeszetes az ha felnőttként"veletlenul " mesztelenul lat neg egy család tag.

meg bugyi melltartó sem elfogadható."


Bocs, kifelejtetted, hogy NEKED nem természetes. Mert nekem például az.

2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
58%

"Itt már kíváncsinak sem lehet lenni, mert máris perverznek nézik??"


Erre a kérdésre recskázol legalább 1 hete (meg ki tudja hányszor tetted fel az előtt), jó hogy perverz vagy :D

2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Ezt a kérdést ma reggel tettem fel. Először.

2016. jan. 8. 18:56
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
beteg ősember,nincs ruhád?
2016. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ha nincs ember, aki normóalis vóalaszt tud adni, nem csak kötekedni, akkor ezt a ''beszélgetést'' inkább fejezzük itt és most be!! ;)
2016. jan. 8. 20:19
 26/36 anonim ***** válasza:
89%

Engem az érdekel, hogy ez téged miért érdekel.


És milyen válaszokat vársz. Ha fel is tenném ezt a kérdést, nem kérdezném meg, hogy mit reagált valaki, amikor pucéran meglátott.


Most komolyan, milyen válaszokra számítottál?

2016. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tabu, senki olyan nem lakik a lakásban, akit ne lehetne látni. (nyilván amíg a sógorom is itt lakott, addig olyan nem fordult elő, hogy én, vagy a sógorom meztelenül mászkáltunk volna a lakásban)
2016. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a fürdőben az ajtón lóg mindig 3 köntös. Ha valaki elfelejtené a ruháját, akkor felkapja a köntösét, bemegy a szobába, felöltözik és visszaakasztja az ajtóra. Ugyanez törölközővel is megoldható.

Nem értem, mi ezen a nagy ügy.

2016. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%

Fiús családban nőttem fel, így számomra teljesen tabu. A tesóim néha kimentek este wcre egy boxerba de ez sem volt mindennapos. Én soha nem láttam sem Őket sem a szüleimet meztelen. Természetesen Ők sem ebgem. (Kisgyerekként nyilvan fürödtünk együtt, de az más)


Viszont a párommal már nincs ilyesmi. (De ez megint csak más téma) :)


N

2016. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
58%

"Ezt a kérdést ma reggel tettem fel. Először."

Érdekes hogy ahogy törölték az előző kérdést, újra megjelentél, micsoda véletlen :D


"Ha nincs ember, aki normóalis vóalaszt tud adni, nem csak kötekedni"

Normális választ kaptál bőven, gondolom előző ruha vagy törölköző van a fürdőben, innentől meg felesleges a kérdés :D


Attól hogy kacsintgatsz, még egy perverz állat maradsz :D

2016. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!