Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatk otthon, a családban,...

Nálatk otthon, a családban, mennnyire tabu a meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Nem ''direkt'' meztelenül járkálásra gondolok, hanem pl. ha elfelejtetek ruhát vinni a fürdőbe, és meztelenül kell kijönnötök, akkor azt meg meritek tenni, nem szégyenkezve? Nem féltek, hogy valaki meglát? Ha meglát, akkor mit reagál? Esetleg nem is reagál, mert nálatok ez természetes? Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2016. jan. 8. 10:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tabu. Nők vagyunk mindannyian, ezért nem kell egymás előtt takargatni magunkat. Semmi olyan nem látunk itthon, amit amúgy ne látnánk akár egy nyilvános zuhanyzóban is.
2016. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
94%
A fürdőbe mindig beviszem magammal a hálóingemet és a pongyolámat, és abban jövök ki. Még nyáron is, akkor nem a pongyolát, hanem egy nyári topot.
2016. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Kedves Komment Huszár!

Megnyugtatlak, nem veszem fel az ilyen IQ bajnokok megjegyzéseit, mint te! :)


A téma az én részemről le van zárva, köszönöm "mindenkinek" a válaszát!

2016. jan. 9. 14:35
 34/36 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szókás a meztelenkedés!viszont láttam már anyumat meztelenül..volt h úgy jött kia fürdőből mikor én meg konyhába mentem. Viszont én nem mutaatkozok meztelenül,ha nem vitte ruhát a fürdőbe jelzek h megyek szobámba és be vonulnak a szobájukba,vagy mást csinálnak.
2016. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem az. Ha úgy jön ki a lépés minden gond nélkül járunk-kelünk itthon ruha nélkül, akár egymás előtt is. Nem is értem, hogy egyesek miért csinálnak ebből problémát.
2016. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
nem tabu, mi általában itthon meztelenül vagyunk
2016. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!