Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne nekem egy olyan problémá...

Harsányi Boglárka kérdése:

Lenne nekem egy olyan problémám hogy a gyerekem apjával szét mentünk és nem fizet gyerek tartást már kassan 4éve! ¡ de sajna nincs a nevén visszont a gyerek anyakönyvikivonatán rajta van az apa neve! Igy el tudom intézni hogy fizesen?

Figyelt kérdés
Seggitség

#gyerek #Fizesen
2016. máj. 1. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha ő szerepel az anyakönyvben ő az apa

amúgy a bíróságon indits gyerektartási pert minél hamarabb

2016. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Volt apasági nyilatkozat?Ha igen,akkor azzal elindíthatod az eljárást.Ha hivatalosan nem ismerte el az apaságot,akkor meg apasági pert kell indítani,és ha kiderül,valóban ő az apa,akkor fizetnie kell.Hogy mi szerepel az anyakönyvbe az lényegtelen,mert oda bármilyen nevet be lehet diktálni.
2016. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szilvi! Te vagy az? :D :P XĐ
2016. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!