Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az szerintetek...

Krisztina1215 kérdése:

Milyen dolog az szerintetek hogy a parom majdnem 5 év utén szakit velem? Es a szülei ugy állnak hozzám mint egy idegen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Miért hogy kéne hozzád állniuk?

Én nem bratyiztam exem szüleivel,és a szüleim sem a az exemmel.

És nem is nagyon volna miről dumálni.

2016. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért szakítottatok?
2016. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha öt év után, mint ha 1-2-3 gyerek után...


Miért? Eddig jó volt a kapcsolatod a szüleivel?

2016. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod tartani a kapcsolatot az exed szüleivel ha ők nem akarják veled?
2016. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolog?

Ha elmúlik a szerelem,vagy ilyesmi, akkor olyan dolog,hogy semmi értelme álltatni a másikat,hogy milyen jó vele, amikor már nem szereti őt. Vagy nem tudom, mi állhatott a háttérben.


Már szakítottatok. A szüleinek hogy kellene hozzád állnia? Vacsira kéne hívniuk vagy telefonálgatni, miközben a gyerekük már nem a te párod?

2016. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom volt valami oka. És teljesen mindegy hogy mi volt, egy tiszta szakítás még mindig jobb mint évekig hazudni a másiknak, vagy egymást marva együtt élni.
2016. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem kell vacsira hivniuk engem nem ezt várom el . Csak mindig is ezt akarták és most élérték a céljukat . Sok mindenen att mentünk együtt . A szülei akaratosak ha nem ugy van ahgo ök akarják akkor baj van . Hogy mért szakitotunk mert mostanaban eleg sokat vitatkoztunk a csaladok miatt . De én bizom benne hogy kibékülünk még ha meg nyugszik . Es ezzek most pont nem jol jönnek . Hogy még támadnak is .még mielott bárki arra gondolna hgoy megcsalás van benne kijelenthettem hogy nincs csak a sok munka a sok gond és nem figyeltünk egymásra .Ezért bizom a békülésben.
2016. aug. 19. 19:05
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem a lányom volt párját, de amikor szakítottak, hosszabb megfontolás után vele is megszakítottam a kapcsolatot. Nem váltunk el haraggal, átbeszéltük a dolgokat és én úgy gondoltam, a lányomnak így sokkal egyszerűbb lesz és nekem is.
2016. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg mindig is szét akartak szedni, akkor pláne mit csodálkozol, hogy nem fogadnak rögtön örökbe?

Amúgy sem értettem soha, hogy miért kell jóban maradni az exek szüleivel... én marhára nem örülnék neki, ha anyámék ebédre hívnák az expasijaimat.

2016. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én ezt is megértem . De nálunk még lehetne esély ha még nem adnák alá a lovat .ezert nem értem
2016. aug. 19. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!