Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az szerintetek...

Krisztina1215 kérdése:

Milyen dolog az szerintetek hogy a parom majdnem 5 év utén szakit velem? Es a szülei ugy állnak hozzám mint egy idegen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 18:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem támadni akartalak, igazából nem érdekelt mi a szakítás oka. Csak azt mondtam hogy ha valami nem működik, akkor jobb elengedni egymást mint pusztítani a veszekedésekkel.
2016. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom mért kell magázni amikor még egy hete tegeztek . Szerintem ez egy nagy hülyeség.
2016. aug. 19. 19:12
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a családja, akkor sose lesz jó a kapcsolatotok.

Szerintem jobban járnál, ha belátnád, hogy ez nem működik. Neked lesz jobb később.

2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mindig is ezt akarták és most élérték a céljukat"

Ezek után, nem èrtem mire számítottál?!?

2016. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Annyi mnidenen keresztül mentünk együtt, elhalt terhesseg , batyam elvesztese a csaladja támadassa . mindent tul eltünk ezert nem értem ezt az egészet.
2016. aug. 19. 19:38
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Már írtál ki erről kérdést.

Ott azt írtad, hogy a párod azt mondta, hogy már nem szeret. Így semmi értelme már az egésznek. Nem csak a családja miatt. De ha elmúltak az érzelmek, akkor kár erőltetni.

2016. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Pont ezert voltak a vitak veszekedesek , igen mondta hogy már nem ugy szeret mint regen de mint ember nagyon szeret tisztel becsül . Mindegy is csak ez nagyon rosszul esik mert mnident megtettem erte .
2016. aug. 19. 20:25
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el, hogy vége.
2016. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kellene megértened már neked is, hogy van ilyen. Mi anno 5 és fél év után szakítottunk, pedig már jegyben jártunk. Gondolom, ti is fiatalon kerültetek össze. Idővel az ember változik, már nem olyan, mint a tinikori önmaga. Ha más lett az életritmusotok, stresszes a munkátok, túl sok rossz és nehéz dolgot kellett átélnetek együtt, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy attól csak erősebbek leszek. Lehet, hogy belefáradtok, élni akartok, mást akartok. Mindegy mit, csak nem azt, ami jelenleg van. Az pedig, hogy szeret és tisztel, mint embert, még akkor sem elég, ha már gyerek is van, nemhogy így. Már úgy is csak nyűglődtetek, nem voltatok boldogok. Ő már nem is úgy szeret. Akkor nincs miről beszélni. Elhiszem, hogy fáj, és félsz a jövőtől és az ismeretlentől, és elhiszem, hogy kvázi ő volt a legjobb barátod is, de ez elmúlt. Meggyászolhatod a kapcsolatot, aztán pedig tovább kell lépned és élni az életed, építeni a saját jövődet. Sajnálom, hogy ez történt veletek.
2016. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez embertípus kérdése. Férjem volt felesége (már 3 éve elváltak, mire mi összejöttünk, nincs gyerek) még mindig jóban van anyósommal. Ő úgy gondolja, ha egyszer valaki bekerült a bizalom körébe, akkor azzal ápolja a kapcsolatot. Anyuék viszont nem így gondolják, ők nincsenek jóban az én exeimmel egyáltalán, én sem vagyok jóban egyikük anyukájával sem, pedig nagyon szerettem őket és anyuék is az exeimet. Nem azt mondom, hogyha összefutnék bármelyikkel (Budapesten ez nem történt még meg velem), akkor nem köszönnék és beszélnék pár szót, de nem írok rájuk vagy ilyesmi.
2016. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!