Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az szerintetek...

Krisztina1215 kérdése:

Milyen dolog az szerintetek hogy a parom majdnem 5 év utén szakit velem? Es a szülei ugy állnak hozzám mint egy idegen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 18:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért minden 2 emberen múlik,ha az exed olya volt h adott a szülei véleményére hát adott,de minden kapcsolat akkor is 2 emberen múlik!

Meg h kellene nekik veled viselkedniük?!

idegen vagy végülis,akárhogy nézzük!

Exem probált anyámékkal joba lenni mikor még 1üt voltunk,ki rugtam ő teljesen abban volt h szakitás után ugyan ugy járhat hozzánk..de tévedett!Minek?!

2016. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 omba ***** válasza:
100%
5 év után szakítani az eléggé szokásos dolog. Ahogy olvasom, nyilván már 20+ vagytok. Na most, a egy pasi féleség iylen korában ennyire nem tud függetlenedni apjától- anyjától.. az sohasem lesz férfi. Ne bizakodj a "békülésben" - úgyse engedik meg neki.
2016. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem,hogyha kvázi a szülők miatt szakítottatok,akkor miért akarsz velük jóban lenni?
2016. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok . tudom hogy igazatok van és hagynom kellene de szerettem , Mit tegyek hogy elfeletsem ?
2016. aug. 25. 00:10
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok a szüleivel jobban lenni eddig sem jartunk sokat össze csak nem ertem ezt a hirtelen szeretettet a fia iránt .
2016. aug. 25. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!