Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal a össze költözes...

Párommal a össze költözes előtt állunk. A kérdés az, hogy neki van egy gyereke és ilyenkor a rezsi és aki ezzel jár felesbe vagy 3fele korrekt mert a lány nem kereső képes de kinek mi a helyes ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal a össze költözes előtt állunk pár hónap után mert ugye lakva ismered meg a másikat. A kérdés az, hogy neki van egy gyereke és ilyenkor a rezsi és aki ezzel jár felesbe vagy 3fele korrekt mert a lány nem kereső képes de kinek mi a helyes ebbe a helyzetben?

Tehát az anyja álja a gyereke részét vagy mivel vele fogok élni és így ismertem meg így az is közös költség?

Nekem is van gyerekem de az az anyjával van tehát nem velünk s azt én támogatom is.


2016. nov. 10. 17:49
1 2 3 4
 11/39 sanyinak ***** válasza:
89%
Ha hosszan (netan orokre :) egyutt maradtok, akkor nem szamit az a par ezer ft, amit a parod lanyara kifizetsz. Viszont ha nem nagyon bizol a kapcsolatban es vegso elszamolasra keszulsz, akkor nem biztos, h ossze kellene koltoznotok...
2016. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

"az áram víz kaja ami nem mindegy felesbe megy e vagy sem. Plusz egy fő az plusz egy fő. "


Elmész te a jó büdös francba. Tán többet kell fűteni, vagy drágább az internet, ha hárman vagytok? Esetleg kiszámolod minden hónapban, mennyi vizet fogyaszt a lány a fürdéssel, vagy mennyi áramot pazarolt el arra, hogy tölti a mobilját? Ha neked ezek a piti összegek számítanak, akkor max közmunkás lehetsz, nem "jóval átlag fölött kereső".

2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%
És akkor ha a te gyereked ott van azt következő hónapban levonjátok? Vagy ha az ő gyereke elmegy a nagyszülőkhöz/táborba?
2016. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
egy gyerek tényleg nem fogyaszt sokat. Fűteni igyis úgyis kell,az a kevés víz és áram amit ő fogyaszt nemsok.
2016. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Páran lattom nem értik a kérdést 😂

Hagyjuk is inkább :)

2016. nov. 10. 18:57
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

De tényleg nem értem, hogy gondolod. Ahhoz hogy 22 fok (vagy bármennyi) legyen a lakásba, 3 összeget kell fizetni. Akkor is, ha ott él egy gyerek is pluszban. Az internetre, tv-re sem kell többet fizetni szerintem.


Az áram meg a víz valóban fogyasztásfüggő, de akkor miért éppen harmadoljatok? Lehet te egyedül használsz annyi vizet, mint ők ketten. Mérni fogjátok?

2016. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Rendben a párom válasza az volt hogy közös kassza legyen.

Mert akivel volt eddig nem nézték ki mit fizet.

Ez érdekes.

Tehát monda fékezés hanem ha neki elfogyot a fizetés akkor...

Tehát akkor a gyerek ruhái bulik stb is közös ebbe az estebe vagy ezt hogy lehet nem bántoan mondani?

Nálam mindig van költségvetés mint vállalkozásnal is. Nem hónapról hónapra éltem eddig se ez miatt.

2016. nov. 10. 19:05
 18/39 anonim ***** válasza:
58%
Én soha nem értettem a külön kasszat. Milyen párkapcsolat az,ahol van enyém tied és nem a miénk. Most ha neki van pl nagyobb kiadasa és nincs annyi pénze kajára akkor ehezzen?
2016. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%
De értjük a kérdést, nem hülyék az emberek, csak nagyon gáz hogy ezen akarsz fillérb*szóskodni. A nő helyében én szépen és finoman egy lágy mozdulattal kivágnám az ablakon a már bepakolt cuccaid ha ilyet kérdeznél. Mert Te tipikusan az az ember vagy (sajnos volt ilyen az életemben) aki fillérre elszámoltat ha elmegyünk vásárolni és neadjisten vesz nekem egy kiló almát. Mert aztán az se mindegy ki mennyit evett abból az almából ugye, és hogy csutkáig le lett-e rágva vagy csak félig... :) És nem fogsz tudni megváltozni sem.
2016. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
83%

A gyerek nem kap semmilyen támogatást? Emlitetted,hogy nincs apukája. Nem kap véletlenül arvasagit?

Zsebpénzt kaphatna a gyerek meg lenne egy limit menyit vásárolhat ruhákat. Minden nagyobb kiadast megbeszelni. ennyi

2016. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!