Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni azt a...

Hogyan tudnám legyőzni azt a gondolatot, hogy "Ő túl jó nekem"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Lehet, hogy én is tetszem neki, mert keresi a társaságom (ha nincs téma amiről beszélgethetnénk akkor ő mond valamit; próbál velem mindig szóba elegyedni; érdeklődik a dolgaim után; viccelődik velem, dicséri amivel megkínálom stb)

Lehet, hogy félreértem ezeket és csak barátkozás ez az ő részéről...


De a fő kérdés: ő egy nagyon rendes, udvarias fiú, akinek eddig teljesen kifogástalan a viselkedése.

Pont ezért az jut eszembe mostanában, hogy úgysem lehet belőle semmi, mert ő túl jó hozzám. Igaz, hogy nincs semmi önbizalmam a csalódások miatt, de nagyon szeretném ha lenne közöttünk valami....


20/L


2010. máj. 6. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Már az első lépést megtetted -felismerés-, amit teljesen egyedül oldottál meg. Hidd el a többi lépés is rajtad áll, bármit is írok ide.
2010. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Menj pszichiáterhez talán ő tud segítni megismerni és elfogadni magad
2010. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha őt túl jónak érzed magadhoz, az jelenti, hogy magadat túl rossznak, vagyis leértékeled magad. Ez állandóan kísértene, nem győznél "felkapaszkodni" az ő "jóságához". Inkább barátkozz vele, közben hátha eltűnik ez a kisebbségi érzésed. Mert erről van szó!
2010. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah,most forditott esetben,a lány azonnal faképnél hagyja a srácot,ha ezt mondja neki,hogy:"Te túl jó vagy nekem.." ez olyan lekoptatós duma..
2010. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe, hogy ez a "te túl jó vagy nekem" ócska lekoptató szöveg. Most tetszik a srác, vagy nem? Jó esély van rá, hogy nem szórakozásból vagy unalomból keresi a társaságodat! Bátran légy vele kedvesebb, mert így a bizonytalanságod lehet, úgy jön le számára, hogy vele van a bajod, nem kell Neked!

Igenis vagy elég értékes ahhoz, hogy megérdemelj egy jó kapcsolatot valakivel, aki tetszik Neked! Persze, hogy értékelni kell egy jó párt, de hanyatt esni csak mert kegyeskedik szóba állni Veled - na azt nem kell! Nem fogsz jól járni, ha nem tartod magad semmire! És egy kevésbé rendes srác ezt ki is használhatja! Úgyhogy semmilyen szinten nem éri meg Neked eldobni az egészséges önbizalmat!

29/N

2010. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt hiszem pontosan értem mire gondolsz egyszer voltam valami hasoló helyzeben. Vagy 5 évig érezetem így vele kapcsolatban, de aztán hozzáidomultam. Fejlődtem, sokat tanultam tőle és mára neki köszönhetően egy jobb ember lettem. Mindenesetre ezt véletlen se említs neki, mert ő nem fogja észrevenni, a Te problémáid. Csak figyeld őt, olvass sokat, informálodj a világról és mindez együttesen meghozza gyümölcsét!!!
2010. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2010. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell pszichiáter.

Csak barátkozz azzal a fiúval, fogadd el a kedvességét, és hátha megmozdul. Ha félsz kezdeményezni, legalább viselkedj bátorítóan, vagy természetesen csak, de ne légy elutasító, és akkor ő az alapján tudni fogja, mit kell lépnie.

Ha egy rendes fiúnak te kellesz, akkor csak megérdemled, és attól, hogy ő jónak talál, te is jobbnak érzed majd magad! Csak hajrá, mosolyogj bíztatóan arra a srácra!

2010. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!