Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim sokszor veszekednek....

A szüleim sokszor veszekednek. Lehet elfognak válni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 06:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted ezt mi ennyi infóból honnan tudjuk?

Lehet csak àtmeneti, lehet komolyabb.

Én se gondoltam, hogy elvàlok, aztàn megtörtént.Na bumm.

A kislànyom rendszeres kapcsolatban van az apjàval, mi jóban maradtunk, a gyerek szereti az élettàrsam, és viszont.

Ha elvàlnak, neked ahhoz semmi közöd, gyerek vagy, ők pedig felnőttek.

2018. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ez miért Anyós-após kategória?
2018. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Vannak akik 20 éven át folyamatosan veszekednek, netán még tettlegesség is van és csak azután válnak el. Vagy még akkor sem.

Hogy gondjaik vannak, ez biztos. De ez még nem jelenti azt, hogy el fognak válni. Bár ha engem kérdezel, aki 20 éven át hallgatta a szülei folytonos veszekedéseit, meg sok tettlegességnek voltam tanúja, én azt kívánom, hogy bárcsak már sokkal-sokkal korábban elváltak volna...

2018. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Az élet értelme 42.
2018. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
1: na pont ez az az egoista hozzaallas (a gyereknek ehhez semmi koze) ami miatt tonkremegy sok hazassag, csalad es gyerek elete. Ja, semmi koze hozza mert o "csak" a gyerek, csak epp o sinyli meg legjobban.
2018. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

#1 Kicsit érdekes a beszólásod.


Nem hiszem, hogy a kérdező gyerekkel pont ilyen stílusban kellene beszélni, illetve olyan nagyon fontos volt ezt neked hozzáfűzni. Simán megtarthattad volna magadnak!


Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy talán nem véletlenül lettél faképnél hagyva és akkor neked sem lehet semmi ellenvetésed, hogy ki kérdezte. Tőled sem kérdezték azt a részét, amit feleslegesen firkáltál.

2018. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Elfognak? Kit fognak el? Téged?
2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Az én szüleim 30 éve ölik egymást napi szinten, még együtt vannak. Ezt ennyiből nem lehet megmondani :S
2018. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha el is válnak - ebben nincs semmi rossz :) Tudod, van, hogy a párkapcsolat megromlik, ezt te gyerekként még nem tapasztaltad meg, de hidd el, nincs ebben semmi rossz, ilyen az élet. Téged ettől még ugyanúgy szeretnek a szüleid. Nekem elváltak, sokat veszekedtek, most mindkettejüknek új kapcsolata van és sokkal nyugodtabbak, boldogabbak, ez rám is jó hatással volt. Már nagyon elegem van az állandó veszekedésükből.
2018. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon elegem volt*
2018. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!