Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név illik jobban a...

Melyik név illik jobban a Fanni név mellé? : Rebeka, Vivien, Lora, Lara, Vanda, Zita, Lea, Lilien, Mariann, Martina, Petra, Réka, Róza, Tímea, Tünde, Vera, Veronika, Viktória, Zara, Zora, Zoé

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 11:29
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Eredetileg Réka volt mellé, de sajnos arról valószínű le kell mondanom.:(

5 hét múlva születik a kislányunk, és Angliában élünk, valami olyan név kell, amit ki is tudnak mondani. Sajna teszteltem az angolokat, nem igazán tudják kimondani a Rékát

Ezért a Rebekát céloztuk meg, de szeretnék több lehetőséget nyitva hagyni. Köszönöm az eddigi válaszokat, és remélem még kapok több ötletet:D

A családnév egyébként Horesnyi

2010. júl. 2. 11:48
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Róza a legjobb.
2010. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobban ezek az összeállítasok tetszenek:Fanni Lea,Fanni Zara,Fanni Zora,Fanni Zoé és a Lea is nagyon jó.

majd ird le hogyan döntöttél.

2010. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
100%
Horesnyi Fanni Lara vagy Zara:)
2010. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenki megkapja tőlem a pozitív értékelést, olyan jó ötleteket adtok:D
2010. júl. 2. 11:55
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Fannit is leteszteltétek? Csak mert az angolok nem híresek a tiszta a-jukról, nem mintha ne lenne majdnem az összes névben. Hogyha Angliában akartok maradni, és nem akarjátok, hogy 5x le kelljen betűznie a nevét, akkor Lea legyen, vagy Zoé, esetleg Lilien.

Mi is Angliában élünk, van Vera nevű ismerősöm, ő jól elan a nevével, de így is betűzi, ezért nem tanácsos olyan hosszú nevet adni, amit nem használnak itt, vagy csak ritkán.

Bár ha azt nézzük, nem kell mindig elmondania a második nevét. Nehéz kérdés:)

Talán a vezetéknevetek és lakhelyetek tudatában a Fanni Lea tetszik a leginkább.

Sok boldogságot a kislányhoz, bármilyen nevet kap is!


U.i.: Ha jó a fantáziátok, akár egyedi, kitalált neve is lehet, itt nem kell kérelmezni, de gondolom tudjátok. :)


11:45/2-es

2010. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%
Én, ha nem túl nagy baj nem a felsorolásbol mondanék mert, szerintem a Fanni Szabina is szép hangzású és összecseng bár, ez lehet csak nálam van igy.
2010. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Lara :) Szerintem
2010. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nincs a felsorolás között, de mit szólsz a Fanni Norina összeállításhoz? Vagy esetleg vmi angol név 2.-nak? Azon nem gondolkoztatok még? Sztem a gyerek is örülni fog h vmiért különleges lesz, mert nem mindenkinek van angol neve :) Ha esetleg mégse örülne neki h a 2. neve angol, akkor még mindig ott van az 1. amit használhat. Ő választ úgyis ha felnő h melyiket használja.

Jó egészséget a babának is és a mamának is!

2010. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
VIKTÓRIA
2010. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!