Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név illik jobban a...

Melyik név illik jobban a Fanni név mellé? : Rebeka, Vivien, Lora, Lara, Vanda, Zita, Lea, Lilien, Mariann, Martina, Petra, Réka, Róza, Tímea, Tünde, Vera, Veronika, Viktória, Zara, Zora, Zoé

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 11:29
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ha fiú lenne mégis, akkor éppen, ahogy mondod, az egyik neve fantázia név lenne. Az úgy volt, hogy a cseten ismerkedtünk meg, és neki is és nekem is más volt a nevem a cseten. Én Fanniként futottam, neki meg fantázia neve volt. Ezért döntöttünk úgy, hogy a két név, az fix. :D
2010. júl. 2. 12:17
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1 hét múlva születik meg a kislányom, s Fanni Fruzsina lesz.
2010. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányodhoz. Én ki akartam zárni az olyan neveket a Fanni mellé, amik f-fel kezdődnek. Remélem könnyű szülésed lesz:D
2010. júl. 2. 12:33
 24/35 anonim ***** válasza:
azért választottunk csupa f-et, mert a vezeték neve is f-es, és nagyon jól hangzik:-)
2010. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Tímea, Zita, Petra jók a Fanniról egy spániel kutyus jut az eszembe :D
2010. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
65%

Réka :)

Engem is így hívnak.Imádom a nevem.Annyira egyedi,és gyönyörűen "cseng"

xd

Amúgy meg tényleg szép név.

Nekem még borzasztóan tetszik a Niki,Dóra,Judit,Kira,Ráhel,Cecília.

Tudom,hogy a kérdés nem ez volt...de én a Ráhelt is simán el tudnám képzelni..

2010. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Az új ötleteket is díjazom, köszönöm, de amilyikben sz, zs, ty...stb tehát dupla betű van, azt kizártam az angolok miatt, plusz az ékezeteseket is nagyjából. Egy á, vagy egy é, vagy ó, az oké, de ö ü ő ű kizárva, az már nagyon bonyolult:D
2010. júl. 2. 16:46
 28/35 anonim ***** válasza:

Nekem nem rég született unokatesóm, Ráhel :) szerintem az is szép név.

Nekem nagyon tetszik a Zora is :)

és mit szólsz még a Fanni Hanna-hoz? Szerintem ez is jó :) jól cseng a dupla n"-ek miatt :) Vagy Fanni Anna :) de nekem a Hanna jobban tetszik :)

Jó szülést :) amúgy első baba, ugye?

sok boldogságot NEKTEK :)

2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Azóta megszületett kislányunk:D Azért köszi:D Múlt hét kedden született, gyönyörű baba. Végül a Lara Fanni nevet kapta, köszi mindenkinek még egyszer a válaszokat. (apukája döntött a Lara mellett, de nekem is nagyon tetszik, a család meg azt mondta, nekik Lara lesz. Úgy néz ki, csak nekem Fanni, nem baj:D Nem tudnám Larázni az én pici Fannusomat.:D)
2010. aug. 5. 13:29
 30/35 anonim ***** válasza:
Juj, de jó! :) gratulálok a csöpséghez :) Sok boldogságot :)
2010. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!