Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan köszönjek meg nagyapámn...

Hogyan köszönjek meg nagyapámnak valamit?

Figyelt kérdés
Az a Story lényege hogy csinál levest a szülinapom rá és hogyan köszönjem meg neki?Sőt hogyan hozzam témába úgy hogy ne legyen kínos?És hogyan köszönjem meg neki úgy hogy ne legyen kínos?

febr. 8. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

Bocs, de nem felelek a kérdésedre!

Csak mélyen fejet hajtok. Meg is ölelnélek, ha tehetném.

Nagyon jó érzés, hogy egy szívből készített ételnek örülsz és hálás vagy érte.

Mások meg negyedmilliós telefonon fanyalognak, hogy csak olyant kaptak.

febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Akkor elmondod a háttérsztorit, hogy miért kínos, vagy magunktól rakjuk össze a képet? :D
febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz eldönteni mit is szeretnél.

Szerintem csak hozzászólásokat gyűjtesz a kamu kérdéseddel, azt már az óvodában megtanítják, hogyha kapsz valamit azt mond, hogy köszönöm szépen.

febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves a nagyapa?
febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapaként mondom, lehetőleg a szeme láttára fogyaszd el, ha ízlik, ne tartsd vissza az elismerését.

Egy ölelés, egy jó szó mindig jólesik az unokától, az én kis hétévesem mostanában ezeket írásba is adja.

Ha esetleg eddig haragban voltatok, és most egy tányér levessel kínált, szerintem fogadd a legőszintébb közeledési kísérletként.

febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16 éves aluliak nem regisztrálhatnak az oldalra...
febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16/16 nem kell bunkózni oké?Az én családom nem olyan mint más.Nem olyan hogy szeretik egymást,hogy megölelik egymást.Hatalmas kívétel.Ja és 13/16 ha ezt gondolod miért írsz?Nem kell nekem írni max hagyj figyelmen kívül.Tisztában vagyok azzal hogy ennek nem kéne így lennie de így van.Bevallom tényleg nem vagyok 16 de ez az oldal nagyon sokat segít nekem ezért regisztráltam.Plusz nem hiszem hogy te 16+ lennél mert egy ilyen ember tudja hogy hogyan kell viselkedni az interneten és hogyan kell egymással beszélni.Ha valami nem tetszik nyugodtan megmondhatod de olyan megfogalmazással ahogyan azt illik.
febr. 10. 12:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Amikor odaadta, nem köszönted meg?
febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De megköszöntem és ő azt mondta hogy nem kell mert ételt nem köszönünk meg
márc. 19. 06:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor megtörtént a köszönetnyilvánítás, semmivel nem vagy adós. Az, hogy ő mond rá egy zagyva babonát, az az ő hülyesége, úgy tűnik, ő képtelen köszönetet elfogadni.
márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!