Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez normális vajon?

Ez normális vajon?

Figyelt kérdés

Meghalt nagymamám a héten, de amúgy egész jól érzen magam.

Hétvégén sokat voltunk vele és ápoltuk, akkor sírtam mint atom, de most meg mintha nem érdekelne és úgy érzem ezzel rosszat teszek hogy nem érzem rosszul magam.

Konkrétan a legfontosabb ember volt az életemben.

Miérr nem vagyok sza*ul??



febr. 29. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Érzelmi sokk. Na aggódj, érezni fogsz. Szar lesz
márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pár nap múlva kezded igazán felfogni.
márc. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pár hete ment el a nagyim, először én sem fogtam fel. Sajnos ez ilyen. Aztán majd egyszer csak "leesik"...
márc. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Így védekezik az elméd a fájdalom ellen.
márc. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam papámmal mikor meghalt nagyon sírtam de a temetésén egy könnycsep se jött ki.

Öszintén fogalmam sincs valójában miért van ez pedig szerettem. De úgy gondolom hogy talán azért mert nem engedtem még el úgy érzem itt van velünk. Tudom hogy már elment te valamiért azt érzem figyel minket és csak egy testet tehettünk el.

márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyásznak különbözô fazisai vannak es nagyon egyéni a megélése
márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idő kell hozzá, hogy előjöjjenek az érzelmek.
márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a gyász feldolgozása. Ráadásul annyira nyomasztó egy haldokló beteg mellett lenni huzamos ideig, hogy a halála utáni megkönnyebbülés néha erősebb tud lenni a gyásznál. És ez nem ördögtől való dolog hanem emberi. Én mindkét szülőm elvesztését higgadtan éltem meg, látványos és teátrális kiborulások nélkül. Inkább mélyen fáj(t) sosem intenzíven de hosszadalmasan.
márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És mondjuk lehet az is szamít, ha gyerek hal meg, vagy egy idôsebb, akinek mar eljött az ideje, maskepp eli meg az ember
márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!