Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy a párom anyukáj...

Normális, hogy a párom anyukája foggal-körömmel tiltakozik az ellen, hogy 52 évesen nagymama legyen?

Figyelt kérdés

Értem, hogy fél az öregedéstől (főleg azzal jön, hogy Ő még túl fiatal ehhez), de ha mi gyereket vállalunk, az nem az ő döntése. Fogalmam sincs, hogy reagálhatnék arra az érzelmi zsarolásra, amit művel.

(Mielőtt kérdeznétek: Saját egzisztenciára vállalnánk babát, és nem elvárás, hogy vigyázzon majd rá.)


2015. júl. 13. 10:36
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
92%
Nem hogy nem normális, egyenesen beteg.
2015. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, párod mit szól?
2015. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális, de ha ti gyereket akartok, ne hallgassatok rá.
2015. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 acelsziv ***** válasza:
91%
Mondjátok meg neki: Jó, akkor majd nem látod és kész.
2015. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális.


Ha nem éltek együtt, akkor egyszerű a dolog: amint elkezdi az érzelmi zsarolást, megköszönitek a vendéglátást és hazamentek.

2015. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán hogy jön szóba, hogy NEKI tetszik-e, hogy NEKTEK lesz gyereketek?


Mellesleg valaki NEM ATTÓL lesz öreg, hogy nagymama, hanem hogy hogyan viselkedik.


Én majdnem 60 vagyok, van 4 unokám (aaz elsö 45 éves korkmban lett) és nem érzem magam öreg(es)nek, söt mások sem tartanak annak, a legtöbben csak meglepödnek, hogy "ilyen fiatalin" hogy lehetnek ekkora unokáim - aztan kiderül, hogy 15 évvel fiatalabbnak tartanak a kinézetem, mozgásom meg a viselkedésem alapján.

2015. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A párom megmondta neki, hogy nem ő dönti el, és hagyja békén a témával. De nekem folyton előadja a hattyú halálát, amikor találkozunk (havi 1x kb), és csak akkor hagyja abba, ha otthagyom. Kezd nagyon kényelmetlen lenni a helyzet.
2015. júl. 13. 10:45
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Az azért tényleg beteges, hogy vkinek ennyire a saját imázsa legyen fontosabb, mint a gyermeke boldogsága. Majd megbékél, ha megszületik a gyerek.


Előtte maximum annyit lehet mondani, hogy attól nem fog 20 évet öregedni 1xre, hogy nagymama lesz, és ha ő így érzi, akkor az ő fejével van baj.

2015. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális, de nem is értem.

Ő attól nem lesz öregebb, ha lesz unokája :)

Inkább legyen rá büszke, hogy fiatal nagymama és lesz energiája foglalkozni az unokával.

2015. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Határozottan meg kell neki mondani, hogy nem az ő döntése, és ha ennyire ellene van, akkor köszönitek szépen, nem kell részt vennie a gyerek életében. Hidd el, jön ő majd még a ti utcátokba unokázni...
2015. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!