Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem álltok szóba a...

Miért nem álltok szóba a családotokkal (egyikōtök sem forgatta ki a másikat, verte meg, szedte el a párját)?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez? valami maúúnika-show? :-D
2022. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Mire gondolsz?Olyan családokra ahol különösebb ok miatt nincs rendszeres kommunikáció a család tagok között?Nem hívják fel egymást meg ilyenek miután már nem egy háztartásban élnek?

Erre nincs igazából magyarázat.Nem hiányoznak annyira egymásnak hogy sűrűn beszéljenek egymással vagy vannak rejtett sérelmek amiről nem akarnak beszélni mert nem akarnak "balhét" és így inkább így oldják meg a dolgot.Olyan is van hogy különösebb ok nélkül pl két testvér nincs egy hullámhosszon és emiatt nem is keresik egymást felnőttként.

2022. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Az, egyértelműen. Tisztára idegállapotba gyüttem mikor elolvastam a kérdést.
2022. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2022. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Pl ha siman nincs miröl dumálni jobb mint a kínos " na mi van veled " kérdések hada.
2022. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem haragszunk egymásra, csak nem érjük el egymás ingerküszöbét, pont jó így.
2022. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ki számít családtagnak?


Nem vagyok senkivel sem haragban, akivel nem beszélek, annak szimplán az az oka, hogy nem találkozunk...


Meg van egy 13 éves unokatestvérem, aki mikor 1-2 havonta ellátogatok anyukámhoz és hozzájuk is beköszönök, nem érzi úgy, hogy illene kivánszorogni a szobából, ha épp valamiért be van sértődve a szüleire. A másik két testvérének is hasonló volt a mentalitása 11 és 15 éves koruk között.

2022. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
vajon az életben is ennyi pszichopata van, mint a gyiken?
2022. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert nincs kapcsolat, nem kötődünk. Senki nem fog instant szeretetet érezni holmi nyomi közös dns-ke miatt.
2022. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Darius- ***** válasza:
9%
Valami buzlik itt, more. Nem sok csaladtagom él, csak anyam, 2 nagyszulo. De, én kiforgattam egy cigot kabatostol-nadragostol, mert meglopott engem és meg is vertem :))Igazabol ennyi, maskor nem tortént ilyen.
2022. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!