Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek normálisak egy sógortol,...

Ezek normálisak egy sógortol, nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a férjem túl figyelmes a sógornőjével, nekem ezek a dolgok nem tűnnek soknak. Olyanokat mondott, hogy mikor köszönnek egymásnak , akkor a férjem megöleli őt, mikor hozzá szól, megérinti őt, raszol a testvérére , ha úgy szól hozzá . Volt egy nap, amit közösen töltöttünk, utána kérdezett rá erre. Azt meg kell hagyni, hogy mikor a sogornommel vagy foleg a kislányukkal van valami, akkor rohant a férjem (pl kórházba). De ő szerintem ilyen. Elég családcentrikus, szereti ha összejön a nagy család minél többet, közvetlen, segítőkész. A barátnőm nyilván nem ismeri úgy, mint én, de úgy gondoltam megkérdezem itt, mert most ez így eleggé zavar.

2023. aug. 22. 16:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is vagy tőle van a gyerek, vagy van rá esély. De hogy dugja, az tuti. A barátnőd nem szerelmes, neki jobb a szeme.
2023. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésedre válaszolva, nem, ezek nem normálisak egy sógortól. Az én sógorom nem ilyen, és a párom sem ilyen a sógornőjével.
2023. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
32%

A gyereket nyílván szereti, hisz a testvére gyereke, vagyis unoka öccse/húga .

Persze, hogy szalad vele a kórházba, ha nincs más, én is rohannék a testvérem gyerekével.


Csak az ilyen 2ft-os proli emberek nem tudják elképzelni, hogy ingyen beviszik a családtagjukat a kórházba.

Igazi magyar hozzáállás, annyira érződik, hogy egy elkeseredett, savanyú nyomorult emberek vagytok. (Aki azt írta,hogy a férjedtől van a gyerek)

2023. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

13

A kérdező férjének nem a testvéréről, hanem a testvérének a FELESÉGÉRŐL van szó. Nem a tesód ölelgeti, hanem annak a feleségét. Persze, 1-1 alkalommal normális, de ez már messze túlmegy azon.

2023. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

A sogoromek régebb óta együtt vannak, mint mi. A férjem (akkor még párom) volt a legboldogabb, mikor kiderult, hogy összeházasodnak. Ugyanez a unokahugunknal (aki tiszta apja). Mindenki imádja őt a családban, ő az első baba, unoka, stb.

Abszurdnak tartom, hogy az égvilágon bármi lenne köztük. Ráadásul szöges ellentétei vagyunk egymásnak, habitusban, testalkatban, mindenben.

Régóta ismerik egymást, régebb óta ,mint a közös barátainkat, velük nem olyan közvetlen. Tisztában vagyok vele, hogy kedveli, én is kedvelem, tök jól elvagyunk, de minden rendben a kapcsolatunkban, most vettünk házat, szeretnénk mi is gyereket, és most rohadtul nem hiányzott a barátnőmnek ez a megjegyzése. Ha igaza lenne, családon belül másnak miért nem tűnik akkor fel bármi? Azért mert ők tudják, hogy ilyen a férjem.

2023. aug. 22. 20:05
 16/36 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!

Ne is foglalkozz a sok meg keseredett, beszűkűlt látókörű prolival. Ezek azok a kommentelők akik egy tányér levest felszámolnak a rokonaiknak, proli magyar mentalitás.

Most rossz indulatúan mosolyognak, szénporos kézzel és nyitott szájjal röhögnek, ahogy az üvegtigrisen szokták....

2023. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Én is pontosan így voltam mint te. A barátnőm figyelmeztetett, hogy a párom nagyon figyelmes a tesója párjával. Én sem láttam benne kivetnivalót.

Aztán jött a nap, amikor rájuk nyitottam. A család meg nem fog szólni, mert bár sok kívülállónak feltűnnek dolgok, nem akarnak beleszólni.

Viszont ha te ennyire biztos vagy magadban, fel sem kellett volna tenned a kérdést!

2023. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
90%

A család egyértelműen nem fogja elmondani neked, ha valami gyanús. Ugyan ki akarna balhét robbantani.

Gondolkodj inkább el, mert ha teljesen alaptalan lenne, nem akadtál volna fenn a barátnőd észrevételén.

A barátnőd a te barátnőd, nem a tiétek. Ő neked akar jót.

2023. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán. De szerinted az, akkor a kérdés tárgytalan gondolom.
2023. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem épp normális.
2023. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!