Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek normálisak egy sógortol,...

Ezek normálisak egy sógortol, nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a férjem túl figyelmes a sógornőjével, nekem ezek a dolgok nem tűnnek soknak. Olyanokat mondott, hogy mikor köszönnek egymásnak , akkor a férjem megöleli őt, mikor hozzá szól, megérinti őt, raszol a testvérére , ha úgy szól hozzá . Volt egy nap, amit közösen töltöttünk, utána kérdezett rá erre. Azt meg kell hagyni, hogy mikor a sogornommel vagy foleg a kislányukkal van valami, akkor rohant a férjem (pl kórházba). De ő szerintem ilyen. Elég családcentrikus, szereti ha összejön a nagy család minél többet, közvetlen, segítőkész. A barátnőm nyilván nem ismeri úgy, mint én, de úgy gondoltam megkérdezem itt, mert most ez így eleggé zavar.

2023. aug. 22. 16:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te meg tudod magad nyugtatni rendesen. Bármi lehetséges. Láttam én már karón varjút.
2023. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig nem válaszolsz arra a kérdésre, hogy ha szerinted normális ez az egész, akkor minek tetted fel a kérdést. De már tudom. a szőnyeg alá söpröd, nem akarod elfogadni. Majd elveszíted a barátnődet, a férjed meg majd vagy elhagy, vagy nem. Idővel kiderül.
2023. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%
#32. Ott a pont.
2023. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Ott valami van.
2023. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a viszony akkor találkozásnál egy gyors ölelés még lehet normális, de hogy állandóan hozzáér az szerintem nem az. Az mondjuk jó kérdés hogy társaságban általában a sógornő előtt tapogat/csókol téged?

Még az is mondható normálisnak hogy kettőtök közt megemlíti miután bemutatott nekik hogy szerinte nem egy kategória a 2 ember hisz te is láttad, de hogy azóta többször mondogatja az nem az. Sőt ilyenkor általában a testvérét 'védi' az ember. (kivéve ha látványosan sz*rul bánik a párjával mondjuk)

Az én párom is családcentrikus és jóban vagyunk mindenkivel de ilyeneket nem csinál a sógornőivel és velem sem szokott egyik sógor se, elég fura is lenne.

Én nem mondom azt hogy tuti van valami, így hogy nem látom ezt az egészet, de szerintem figyelj oda. Főleg hogy a barátnőd gondolom nem azért szólt neked mert napközben 1x hozzáért beszéd közben.

2023. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
82%
Szegény kérdező. Tudja ám, hogy mi van, csak nem akar tudomást venni róla... sok anonim fórumon olvastam a témában (is), és rengeteg ilyen van, hogy sógor/ sógornő egymás kedvére tesz. Ez itt sincs másképp. Sajnálom kérdező.
2023. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!