Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek normálisak egy sógortol,...

Ezek normálisak egy sógortol, nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a férjem túl figyelmes a sógornőjével, nekem ezek a dolgok nem tűnnek soknak. Olyanokat mondott, hogy mikor köszönnek egymásnak , akkor a férjem megöleli őt, mikor hozzá szól, megérinti őt, raszol a testvérére , ha úgy szól hozzá . Volt egy nap, amit közösen töltöttünk, utána kérdezett rá erre. Azt meg kell hagyni, hogy mikor a sogornommel vagy foleg a kislányukkal van valami, akkor rohant a férjem (pl kórházba). De ő szerintem ilyen. Elég családcentrikus, szereti ha összejön a nagy család minél többet, közvetlen, segítőkész. A barátnőm nyilván nem ismeri úgy, mint én, de úgy gondoltam megkérdezem itt, mert most ez így eleggé zavar.

2023. aug. 22. 16:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az. Nekem a sógorom olyan, mintha az öcsém lenne. De én nem brazil szappanoperában élek, ahol mindenki mindenkit megbasz.
2023. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
98%

Nem zörög a haraszt...ha idegennek feltűnik, nyilván a család is látja, de mégis kinek tennék szóvá, amiről te is tudnád? HA a férjednek, akkor nyilván ilyenről neked nem szólna. Neked? Majd pont neked hintenék el? Ugyan már...Mit tennének szóvá, ha van a gyereknek felesége, akit nem zavar? Arról nem írsz, hogy veled is ilyen-e, ill. mással is ilyen előzékeny, "ugrik mindenére", fogdossa beszéd közben, vagy csak sgornő vált ki belőle ilyen reakciót? Lehet, titkon mindig is szerelmes volt belé, vagy csak a nemlétező nővérét látja benne? Ki tudja...nem mi élünk velük, veltek!

Veled milyen a család, a sógorod téged is körbetáncol, más családtagok is ilyen, ebben nőtt fel a férjed?

Nyilván a te fejedben is szöget ütött a barátnőd kérdésfelvetése, ha már ennyit agyalsz rajta, érdemes azért végigelemzni, hogy egy pótlék kellék vagy-e, a sógornő meg az idea, vagy tényleg csak a férjed megy túl egy határon, amin nem kellene (mert ha már egy idegennek feltűnt, akkor másnak is,cska nyilván a barátnőd van olyan viszonyban veled, hogy ezt meg is ossza, más meg nem fog eléf állni ezzel...és ah feltűik, akkor bizony ez a bizalmaskodás tiszteletlen a férjed részéről az irányodba...)

2023. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Az én sógorom nem ilyen, sokkal ridegebbnek tűnik. Mi társaságban ugyanúgy egymáshoz bujunk, van 1-1 csók, simogatja a hatamat, combokat, pont úgy, mintha otthon lennenk. A családjától a legelejétől azt kapjuk milyen szép pár vagyunk, mennyire passzolunk. Nő nemű barátját nem ismerek regebbrol, aki van, azok az én baratnoim, de velük nem ilyen.

Azért is zavar egy kicsit ez az egész, mert mikor először találkoztunk a testvérével és a barátnőjével, rögtön feltunt, hogy ők ketten nem egy kategória, mindenféle felszinesseg nélkül. És egyszer mikor ez szóba került még az elején a férjem és köztem, volt egy olyan megjegyzése, hogy fogalma sincs mit eszik az öccsen lány. Azóta is mindig mondogatja neki, hogy részvétem mit kell elviselned, meg látod mit vállaltál be, stb.

Mindegy, köszönöm a válaszokat

2023. aug. 23. 10:34
 24/36 anonim ***** válasza:
96%

"fogalma sincs mit eszik az öccsen lány. Azóta is mindig mondogatja neki, hogy részvétem mit kell elviselned, meg látod mit vállaltál be, stb."


Így még gyanúsabb.

A nőt jó nőnek tartja, az öccsét rossz férfinak. Hát igyekszik a nőt kárpótolni egy jó férfival: saját magával. :-)

2023. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
19%

Hát kérdező, akkor én képviselem az eltérő véleményt.


Mi a sógorommal pont ilyenek vagyunk. Megöleljük egymást, ha találkozunk. Sokszor érintjük meg egymást, és sokszor mond el nekem olyasmit, amit barátainak nem pl, vagy a testvérének aki nekem a férjem.

Sőt, kifogtok akadni, de az öccsével van egy olyan szokásuk, hogy találkozásánál nem puszilkodnak vagy ölelkeznek, hanem a homlokukat érintik össze, és ezt nekem is szokta csinálni a sógor.

Az égvilágon SEMMI de SEMMI!!! nincs köztünk, és soha egy perc erejéig sem gondoltam rá úgy, és teljesen biztos vagyok benne hogy ő se rám.

Ő egyszerűen ilyen a családban lévő nőkkel szemben, konkrétan az összesel.

A férfiakkal nem, az öccsével kicsit másabb, őt néha megöleli, de amúgy nem jellemző. De az nagyon is jellemző, hogy az anyukáját, engem, a nagynénjét, keresztanyját, unokahugát stbstbstb állandóan ölelgeti, figyelmes, kérdezgeti hogy vagyunk, figyeli mire van szükségünk, stb.

A barát barátnőivel viszont nem ilyen. Velük hidegebb.


Nem tudom kérdező, ne láss bele egyből rosszat. Van egy barátnőm, akivel a férjemnek közeli kapcsolata van, mármint baráti kapcsolata, és teljesen biztos vagyok benne, hogy nincsen köztük az égvilágon semmi, egyszerűen van olyan szerintem, hogy valaki barátot talál valakiben. Lehet, hogy a férjed nem csak sógornőként, hanem barátként is tekint rá.

2023. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%
9-es: minden találkozásnál megölelem a sógoromat és a férjem is a sógornőjét. :D
2023. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%
Ha normális szerinted, mi a baj? Minket akarsz meggyőzni? De ha ezt annyira normálisnak tartod, csináld ezt te is a te sógoroddal, majd meglátjuk, ki mit szól.
2023. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
88%

Szerintem mindenféleképpen a pároddal kellene beszélned erről! A kérdés, hogy férjed veled és a többi emberrel is ilyen?

Nem találom normálisnak egyáltalán, mindenképp odafigyelnek ezekre a dolgokra, de főként számonkérném.🙂

2023. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
10%
Úristen. Miért csináltok ekkora ügyet ebből? Én is öleléssel köszöntöm a sógornőm és az öcsém is az én feleségem. Néha egymáshoz érünk sőt még figyelmesek is vagyunk... és képzeljétek nem akarjuk egymás feleségét elcsábítani, csupán mindig is jó testvérek voltunk, sok közös programot csinálunk így a sógornőinkkel is sok időt tőltünk, megkedveltük egymást és családtagnak tekintjük egymás párját.
2023. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon tiszteletlen ez a viselkedés rád nézve, bármi is az oka.


"volt egy olyan megjegyzése, hogy fogalma sincs mit eszik az öccsen lány."

Ez úgy hangzik, mintha sajnálná, hogy a nő nem vele van. Gondolom az elejétől tetszik neki.


Ő amúgy mindig tapogatja a combod társaságban, vagy csak akkor, ha ott a sógornő?


Itt többen említették, h kérdezd a férjed. Ez logikusan hangzik, de a gyakorlatban nem mindig működik. Egyrészt a bűnös és az ártatlan többnyire ugyanazt mondja, másrészt a végén te leszel a "hibás" és elkönyvelnek féltékeny feleségnek.

2023. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!