Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi baja lehet a sógornőmnek?

Mi baja lehet a sógornőmnek?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a kislányának odaadtam lányomnak a kinőtt kabátjait. Semmi bajuk, eladni nem akarom ezért úgy gondoltam, hogy nekik adom. Persze előtte mondtam nekik, hogy ha szükség van rá, szívesen adom. Azt mondták, hogy nyugodtan.

Sógornőm kb. mikor elvette és meglátta a kabátokat, nagyon furcsa arcot vágott. Nem láttam, hogy örült volna neki.

Egy szinte új, alig használt F&F kabát, szóval nem egy kukázott fajta.

Azóta távolságtartó is lett.

Nem várok cserébe semmit..


Szerintetek?



2023. nov. 13. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem miért nem lehet megkérdezni ott azonnal, ha valami nem tetszik neked, vagy nem érted. Ehelyett napokat, heteket kínlódsz a gonolataiddal, aztán egy online közösségtől várod a tippeket, akik aztán marhára ismerhetik a sógornődet.

Ez megbetegít hosszútávon.

2023. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!