Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérem beelőz az...

Unokatestvérem beelőz az esküvőmmel?

Figyelt kérdés

Idén nyáron, augusztus 31-én tartjuk az esküvőnket. A vőlegényem decemberben kért meg, és az egész család tud már az eljegyzésről és a dátumról is. A templomi szertartást vidéken tervezzük, mivel ott kereszteltek engem.

Nos a probléma. Van egy unokatestvérem, aki pár évvel idősebb nálam. Neki már volt egy eljegyzése, amit felbontott a vőlegénye, azóta elment szerintem egy kétségbeesett irányba. 2023 októberében jött össze egy nála 20 évvel idősebb, igen furcsa férfival. Amikor februárban bemutatta nekünk még szó sem volt eljegyzésről, viszont egy héttel később bejelentették az egész családnak, hogy kereken két héttel az én esküvőm előtt tartják az ő esküvőjüket ugyanazon a helyszínen. Nem tudom, jogos-e ezen ennyire kiborulnom? Kicsit úgy érzem, hogy be akart előzni és azon is elgondolkodtam, hogy emiatt a templomit mégsem tartom ugyanott.

Köszönöm ha elláttok pár jó tanáccsal!



febr. 27. 18:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
30-as: erre van a két tanús esküvő, ami full ingyen van hétköznap, minden nemű faxni nélkül- zene, dekor, stb.-
márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Kései Sirató ***** válasza:

Ettől még lehet egészen egyedi és különleges, szép esküvőd.

Akár más templomot is választhatsz, addig van még idő.

márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!