Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a családi húsvéti összejövetelre,ahol csomó gyerek van metálos szerkóban jönne?

Figyelt kérdés

Előre szóltunk az anyósomnak, hogy beszéljen vele, valami szolidabb megjelenéssel jöjjön. Az anyós beszélt is vele, de nála annyi a szolidabb megjelenés, hogy a szegecses bőrcuccokat elhagyta a siminkje is "csak" fekete tusvonalra, fekete rúzsra és körömömre terjed, emellett talpig fekete ruhában van.

Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi. Az idősebb rokonok azt hitték meghalt valakije. Volt olyan gyerek aki meg azt kérdezte, hogy miért olyan a néni mint a Hotel Trasylvaniából a Mavis.


ápr. 1. 15:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%

Én B oldalasként szeretnék felvenni fekete szakadt leggingset necc harisnyával, szegecses csizmával, láncos bőrdzsekivel és lila punk frizurával, csak sajnos már a korom miatt sem tehetem meg, az én időmben meg nem volt elterjedt az ilyesmi és tán még be is vittek volna vagy a böribe vagy a zárt osztályra.:D

Szóval szerintem a sógornőd addig tegye meg, amíg megteheti és jól teszi ha olyasmit hord, ami neki tetszik!! :)


Nem tudom, hogy ki az a Mavis, de ha a gyerekek felismerték, akkor a sógornőd még jelmezbe is öltözött, ami igazán szép gesztus volt tőle még akkor is, ha talán nem épp húsvéti! :D

ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
41%

"ha hozzánk jön akkor sosem veszi a fáradságot civil megjelenésre."


Így tüntet! Így fejezi ki önmagát, lázadással a rendszer ellen. :)

ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
90%

"civil megjelenésre"


... ... *első gondolatom cenzúrázva, nehogy a családban lévő gyerekek visszamaradjanak a fejlődésben

Szóval nem tudom, merrefelé van a falutok, de mifelénk az 50-es években született korosztály a "hippi" 60/70-es években volt fiatal. A 70+ éves apámnak a szeme se rebbent, amikor az unokahúga acélbetétes bakancsban, talpig fekete cuccain itt-ott acélkarika díszítésekkel, feketére festett körmökkel érkezett egy családi ebédre. Köszönt neki, mint a többieknek, ennyi.

Gondolod, hogy azok a gyerekek még soha életükben nem láttak ilyet? Hát akkor most láttak, ha legközelebb szembe jön velük egy metálos az utcán, már nem sétálnak neki a villanyoszlopnak a meglepetéstől.

ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
89%
Az ő megjelenése civil; a ti viselkedésetek az, ami nem civil.
ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim válasza:
39%
Minden családnak vannak furcsa rokonai. Szerintem ezt tényként kell elfogadnod
ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
85%
Abban jön, amiben akar. Marhára nem érdekel
ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
89%
Vihar a biliben. Ennél nagyobb problémád sose legyen. Egyáltalán nem érdekelne hogy így öltözik. Ilyen a stílusa, ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak? Valószínűleg neki meg az nem tetszik, ahogy te öltözködsz.
ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 Darius- ***** válasza:
3%

Azzal akarnak keménynek tűnni, hogy beöltöznek metalos szerkoba ? Tudod mitől lesz ember a talpán valaki ? Ha dolgozik és sportol. Most fejeztem be a favagast és voltam a kertben is gyomlalni. Később jön az orrba tett karika meg a tetkó.


Nyalizzon a sogornod nekik, mert minek öltözne be különben ? Nekem nem kellett nyalizzon és babusgatnia sem senkinek, mert 18 után magamat eltartottam. Na meg én tudok nyalni magam is ha akarok akár naponta is anélkül , hogy kéne vesződni.

ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
88%

Mert mi lesz, boomer? :D


És te amúgy miről beszélsz? Hogy jön ide a te életed? Ki kérdezte? Kvra nem tartozik a kérdéshez.

ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
88%
Én kiröhögnélek, ha nekiállnál ezen hisztizni. Ha nekem metál a stílusom, akkor úgy jelenek meg, és nem érdekel xyz nyávogása.
ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!