Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a családi húsvéti összejövetelre,ahol csomó gyerek van metálos szerkóban jönne?

Figyelt kérdés

Előre szóltunk az anyósomnak, hogy beszéljen vele, valami szolidabb megjelenéssel jöjjön. Az anyós beszélt is vele, de nála annyi a szolidabb megjelenés, hogy a szegecses bőrcuccokat elhagyta a siminkje is "csak" fekete tusvonalra, fekete rúzsra és körömömre terjed, emellett talpig fekete ruhában van.

Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi. Az idősebb rokonok azt hitték meghalt valakije. Volt olyan gyerek aki meg azt kérdezte, hogy miért olyan a néni mint a Hotel Trasylvaniából a Mavis.


ápr. 1. 15:50
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
76%

"Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi" na ne kábíts..kb 20 éve amikor én is fiatal tini voltam majdnem az összes metálos, meg punk rocker meg mittudoménmi a falusi, ingázós évfolyamtársaimból került ki. Mármint akiknél az öltözékén is látszott..

Egyébként meg a helyes válasz az lett volna, mert neki ez a stílus tetszik.

ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
35%
A metálos szerkós lett az új húsos- csontos? 😀
ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismeritek a húsos csontos kérdést? Ott is a sógornő volt teritéken😀
ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
74%
43# nem ismerem azt a kérdést, de már ez is valami szappanopera 😃
ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
74%
Azt meg a folytatásait is rég törölték, de legalább ennyire "vihar a biliben" kategória volt.
ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
74%
45, pontosan, imádtam azt a kérdést, kár hogy nem fotóztam le..
ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
54%
Itt a magyar kis faluk mentalitasaval van a problema. O ilyen, igy oltozik, a gyerekeknek azert ennyi valosagot szabadna latniuk. Nagyon korlatolt orszag a mienk, raadasul nem is iszlam tradiciok.
ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
90%

Az égvilágon semmit sem szólnék. Neki az a stílus jön be és kész. Lehet, hogy nekem mondjuk nem jönne be az öltözéke, de valszeg neki pont annyira nem tetszene az én néha kicsit díszes, csicsás, tüllös, fodros szoknyás, puffos ujjú felsős kicsit hercegnős stílusú szettem.



Ez már nem az ezernyolcszázas évek, hogy ne lehessen az emberenek akármilyen stílusa.

ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves a metál lédi?
ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
87%
49 nem mindegy? Ez a stílusa. Azt leszólni nagyon gyerekes.
ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!