Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a családi húsvéti összejövetelre,ahol csomó gyerek van metálos szerkóban jönne?

Figyelt kérdés

Előre szóltunk az anyósomnak, hogy beszéljen vele, valami szolidabb megjelenéssel jöjjön. Az anyós beszélt is vele, de nála annyi a szolidabb megjelenés, hogy a szegecses bőrcuccokat elhagyta a siminkje is "csak" fekete tusvonalra, fekete rúzsra és körömömre terjed, emellett talpig fekete ruhában van.

Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi. Az idősebb rokonok azt hitték meghalt valakije. Volt olyan gyerek aki meg azt kérdezte, hogy miért olyan a néni mint a Hotel Trasylvaniából a Mavis.


ápr. 1. 15:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
90%

67 éves nő vagyok, de ha valaki a családban amiatt belekötne más valakibe, mert "metál szerkóban van", azt az illetőt zavarnám sürgösen haza!

Mindenkinek joga van úgy öltözni, ahogy neki tetszik, ebbe másnak nincs beleszólása, ha valakit zavar, neki meg jogában van otthon maradni

ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
85%

Neki ez a civil megjelenése, mert ez a stílusa. Civilben öltözünk úgy, ahogy tetszik. Munkahelyen, olyan "rangos" eseményen, ahol megköveteli az illem a konszolidált ruhát az más. De hol éltek, 1924-ben? Mert én is egy kis porfészekben élek, de senki szeme meg sem rebben az ilyenen, még a tetoválásokon, extrém hajszíneken sem, pedig tényleg egy kis falu, sok az idős ember 🤷🏼‍♀️.

Igaz én nem vagyok mindig feketében, de "cserébe" telis tele vagyok tetoválással és jópár fülbevalóval, a tetoválásokat meg ugye levenni sem lehet, hogy ne zavarja a magadfajtát 😃. De soha(!) senki nem tette szóvá ilyen formában, a férjemnek meg hosszú haja van, szakállas és szintén tetovált. Gyerekeink is vannak, ide jártak oviba a kis faluba, mostmár a falusi suliba, egyszer nem szólt senki sem. A gyerekeket sem zavarja (másokét sem), max a picik szokták nézni a tetoválásokat, főleg az enyémeket, mert színesek. Néha meg is simogatják 🤷🏼‍♀️. Én "még így is" vonzon a gyerekeket, valamiért bárhová megyünk odajönnek, beszélgetnek, hívnak játszani, sokszor vadidegen gyerekek is 😂. A férjem szerint pályát tévesztettem, menjek óvonőnek, mert tapadnak rám a kicsik. Ennyire szokta őket zavarni a tetoválás meg a sok fülbevaló.

ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%
Ez is civil megjelenés, és ha nincsen "illetlen" ábra a ruhán, akkor teljesen rendben van.
ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
82%
Te eleget tennél annak, ha ő tartana összejövetelt és azt kérné tőled, hogy metálos szerkóban jelenj meg? Szerintem ők is tudtam izlésesen felöltözni.
ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy a gyerekeket miben zavarja, ha valaki metálos szerkóban jelenik meg a családi ünnepélyen. Visszaveti a fejlődésüket, vagy mi van? Pontosan ők az a korosztály, akiknek egy-egy különlegesebb öltözködési stílus még inkább érdekes és kíváncsian leállnak megcsodálni, ahelyett, hogy megijednének vagy megbotránkoztatná őket. Az meg, hogy pár falusi mit gondol róla, pont nem érdekelne.
ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekek minden sz-art megnézhetnek a tévében, de a metálos ruha kárt tesz bennük. Húzd ki a karót...
ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már, ismerek olyan családot akik nagy Ossian rajongók, a gyerekeikkel együtt járnak koncertekre. Gondolom ha csak nem egy vidéki zsákfaluban élnek a gyerekek és még életükben nem voltak máshol akkor láttak már minden féle embert. Egyébként meg pont hogy arra kellene nevelni őket, hogy elfogadják ha valaki kicsit másabb mint ők
ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
83%
Én meg okádok a pinktől, akkor tiltsak ki mindenkit, aki olyanba akar jönni hozzám?
ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg a rózsaszínt kellene betiltani az ilyen összejöveteleken, mert az már LMBTQ propaganda és a kisfiúk átnevelését célozza...
ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg a 29-est kellene betiltani, mert annyira ostoba.
ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!