Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya egyformán szereti a...

Egy anya egyformán szereti a 2 gyerekét szerintetek vagy van amelyiket kimondottan jobban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy jó anyának mind a kettőt kell ugyanúgy szeretnie.
2021. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha a szívükre teszik a kezüket nem egyformán, de ez közel sem azt jelenti, hogy jobban, vagy kevésbé, nem beszélve, hogy a gyerekek sem egyformán igénylik ezt. Amikor kivételezés lehetne, akkor viszont ezt egy normális anya el kellene nyomnia, sajnos sokan nem teszik!
2021. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Szeretni a legtobb anya ugyanugy szereti a gyerekeit, de megis van, ahol az egyik kedvesebb a szivenek, mert pl ra hasonlit vagy ilyesmi.
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
2-es válasza a tökéletes válasz.
2021. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sztem ez nem szép dolog, ha az egyik a legkedvesebb a szívnek.

Sztem a másik testvérnek ez nagyon is sértő

2021. jún. 21. 12:48
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
dehogyis. csomó anya a fiút jobban szereti..
2021. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet két embert egyformán szeretni. Más kérdés, hogy ezt nem kellene kimutatni.
2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha egy anya a fiát jobban szereti, mint a lányát az nem jó anya
2021. jún. 21. 12:57
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

"Ha egy anya a fiát jobban szereti, mint a lányát az nem jó anya"


De, ettől még lehet jó anya. Sosem fogjátok megérteni, hogy a szeretet nem kieroszakolhato?

2021. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Bizony, a szeretet nem kierőszakolható, de amelyik anya képes arra, hogy jobban szereti az egyik gyerekét a másiknál, az számomra nem jó anya.


Én nem vagyok anya, de vigyázok 3 testvére, van fiú és lány is.

Egyiket sem tudom kiemelni, hogy melyiket szeretem jobban. Valamelyiket ezért szeretem nagyon, a másikat azért, a harmadikat meg amazért. Egyiket sem tudom kiemelni, mert minden a 3-at nagyon szeretem.

2021. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!