Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya egyformán szereti a...

Egy anya egyformán szereti a 2 gyerekét szerintetek vagy van amelyiket kimondottan jobban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Pontozzatok le,ugy van köszi..


Igy konnyebb elviselnem, hogy az ocsem a sztár. Es bele se roppantam igy se...es ezt felnott emberek csinaljak.. Pont emiatt figyelek es latom ezt masnal is..

2021. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Egyformán szereti őket, inkább úgy fogalmaznék, hogy valamelyiket esetleg jobban kedveli. Ennek sok oka lehet, jobban hasonlít a személyisége, több a közös bennük az egyikkel, mint a másikkal stb. Ideális esetben ezt nem mutatja ki, de sajnos sokszor előfordul, hogy ezen az alapon kivételt tesznek a gyerekek közt.
2021. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem létezik, hogy egy szülő ugyanúgy szereti minden gyerekét. És ez nem is baj. Ha kivételezik az baj nyilván, de nem tudom, miért gondolják egyesek, hogy a szülők nem emberből vannak, hanem valami tökéletes robotok. Mi négyen vagyunk testvérek, egyértlemű, hogy anyukám jobban szereti azt a két gyerekét, aki a legjobban hasonlít rá. Engem és a húgomat is szeret természetesen, de nem tudom hibáztatni azért, hogy így érez.
2021. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet 2 embert egyformán szeretni, ha te szülted, ha nem
2021. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
88%
Szerintem sem lehet őket egyformán szeretni. Nekem három van, a középső nagyon bújós, többet igényli a közelségemet, mint a másik kettő. De ez messze nem azt jelenti, hogy nagy mértékű különbség lenne a szeretetem között. Mind a hármat nagyon-nagyon szeretem, de mivel a középsőtől jobban visszakapom ezt, ezért Ő icipicit kiemelkedik, de tényleg minimális különbségről beszélek. Ettől még ugyanúgy bánunk velük, ezt nem befolyásolja.
2021. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%

Simán lehet különbség. Én például teljesen elutasítottam a szeretetet,nem hagytam, hogy engem szeressenek. Ezzel szemben öcsém folyton bújik, ölelgette anyámat.


Nyílván más szeretet alakult ki, idővel anyám nem is mutatott felém olyan tipikusan nagy anya-fia szeretet gesztust. Én ezt nem bántam, kvázi nem igényeltem. Öcsém ugyanezt megkapta.


És igen, nem ugyanúgy szeret(ett) minket, de ettől nem lett rossz anya... :D

2021. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
És miért szereti jobban? Amúgy a szeretet vagy jön magától vagy nem. Nyilván a szívéhez közelebb álló személyiségűt fogja jobban szeretni az anya(amúgy az apákon miért nem pampognak hogy kit szeret jobban?) de ettől még nem szar szülő.
2021. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Probalom azt gondolni, hogy azert vagyok lepontozva, mert igazam van, es ez faj a tokeletes anyukaknak, mert nem merik maguknak se elismerni.

Belem belem rugnak, eltuntetve a valaszom, oruljenek, ha at se eltekilyet gyerekkent. De felnotkent ilyen gonoszak

2021. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az hogy kedvenc és hogy valamelyiket jobban szereti nem ugyanaz.
2021. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ugyan úgy szeretik. Egy anya mindegyik gyerekét szereti, de nem ugyan úgy. Engem is szeretett anyukám mindíg, de régebben mindíg úgy éreztem, hogy a húgom meg a bátyám, kedvesebb a szívének. Viszont én sajnos, néhány éve beteg lettem. Azóta meg azt érzem, hogy most én vagyok emiatt aki icipicivel fontosabb:)
2021. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!