Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabadulhatnék ki ebből?

Hogyan szabadulhatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Amióta meg van a öcsém azóta megváltozott az életem, ha menni szeretnék valahova nagy nehezen engednek el mert itt van ő vigyázni kell rá, ők elmehetnek vásárolni, csavarogni, én nem mert itt van az öcsém aki 7 éves, elmondanak mindennek nekem ez nagyon fáj, bármit csinálok bele kötnek, külön szobám nincs velük kell 1 szobába aludnom, ma is elakartam menni vásárolni anyával megbeszeltuk hogy elmegyunk nem mehetünk mert apa nem jön, nem vigyáz az öcsémre, de persze ha ők mennek nekem muszály vigyázni rá, ha azt mondom nem vigyázok rá egyből be támadnak. Hogyan szabadulhatnék ki ebből a helyzetből? Elköltözni nem tudok.

16/L



2021. aug. 28. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Most azt állítod, hogy neked nincs külön szobád, de az öcsédnek van? Mert akkor kamu a kérdés.
2021. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az öcsémnek sincs.
2021. aug. 28. 12:55
 3/14 A kérdező kommentje:
4 en alszunk 1 szobában
2021. aug. 28. 12:55
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Az anyud neked szülte az öcsédet, bird ki ezt a néhány évet aztán leléccelsz.Egyébként az öcséd miért nem mehet vásárolni veletek, miért kell otthon hagyni szegényt veled együtt?!
2021. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert anya azt mondja hogy úgy nem tud ő vásárolni.
2021. aug. 28. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor menj te bevásárolni, az öcsédre meg vigyázzon anyád.
2021. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Le irtam hogy én nem mehetek mit nem lehet ezen érteni?
2021. aug. 28. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Semmit nem lehet érteni rajta.
2021. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor tanulj meg értelmezni, hátha sikerül.
2021. aug. 28. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Na még egy idióta aki csak kölykezni tud. Te is azt tudod csinálni mint én, menj másik városba kollégiumba, akkor csak hétvégén kell eltűrnöd a kis idiótát, egyetemen meg már vissza se kell menned.


Anyádnak meg megmondanám hogy nem neked szülte, az ő kötelessége megoldani, ha nem tetszik megyek a gyerekjólétihez.

2021. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!