Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azt mondta ma, hogy...

Anyukám azt mondta ma, hogy engem szeretett a legjobban, így múlt időben és hogy milyen színű urnát szeretne, mit tudok csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakítottak a barátjával és a barátja már talált is mást, ő viszont egyedül van. Azt mondta, utoljára akkor volt ilyen, amikor apa elhagyta, de akkor ott voltam én neki. Azóta eltelt 13 év és én elköltöztem, de megkérdeztem, hogy mit csinálhatnék én és ő azt mondta semmit. Nagyon megijedtem, hogy valamit csinálni fog magával, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Egész nap sír, elmondása szerint alig eszik, rettegek, hogy egyszer nem fogja felvenni a telefont...
2021. okt. 11. 17:36
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos más településen, ő itt dolgozik, ahol én lakom. 1 kollégájával van jóban, a többit utálja, utálja a munkáját is. Barátja talán a testvére barátnője, de vele se napi szintű a kapcsolat. Állata sincs. Most ismerkedik pasikkal és nem bírja, hogy valaki mondjuk nem hívja, ha azt mondta, hogy hívni fogja. De mondtam neki, hogy nem 2 nap alatt leszel valakinek annyira fontos, hogy így fejben tartson, de azt mondta, hogy nem tudom meggyőzni. Őt akkor sem szereti senki, nem fontos senkinek, nem érdekli senkit hogy mi van vele
2021. okt. 11. 17:56
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, de nagyon gáz az anyukád, hogy ilyen terhet rak rád, mert nem tud bepasizni. Beszélj vele, hogy menjen orvoshoz. Talán egy kiskutya segítség lehetne, vele sétálhatna, kutyás társaságban lehetne a séták alkalmával.
2021. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ja és ami még nagy baj, hogy napi szinten iszik is, 1 üveg pezsgőt. Nem nagyon szokott nap kimaradni. Bár ezt már évek óta csinálja, de általában jobb szokott lenni tőle a kedve, nem rosszabb.
2021. okt. 11. 18:00
 14/37 A kérdező kommentje:
Mondta, hogyha nyugdíjas lesz majd szeretne kutyát, de addig amíg napi 10+ órát távol van addig nem zárhatja be a lakásba. Ami igaz is... Én szerettem volna neki állatot, de most nem tényleg úgy néz ki nem alkalmas. Én nem tudom, hogy miért csinálja ezt, pedig azt mondta, hogy megérti, hogy nekem már van "másik" életem, de próbálok neki segíteni, amiben tudok, bevásárolok neki, átveszem a csomagjait, stb, de úgy néz ki ez kevés.
2021. okt. 11. 18:02
 15/37 A kérdező kommentje:
Pár hónapja is mondta már, hogy én vagyok az egyetlen, aki miatt nem teszi meg, akkor is nagyon megijesztett ez a mondat de most végképp kétségbe vagyok esve
2021. okt. 11. 18:05
 16/37 anonim ***** válasza:
88%

1 üveg pezsgő? Hát akkor itt nemcsak pasihiány miatti depi, hanem masszív alkoholizmus áll fenn. Hát az nemigen menthető.

Más munkalehetőség nincs? Próbáld rábírni, hogy keressen pszichológust a depressziója kezelésére, de ha nem megy, nem tudsz mit csinálni. Próbálj vele időt tölteni munka után, de nem tudod megmenteni az életét helyette. Felnőtt.

2021. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
11%

a pasit szereti a legjobban, nem téged

tök gáz, annyira szánalmas, 100 évesen még mindig a farok a legfontosabb

2021. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyobb baj a pia + Frontin kombó, nem a pasik.

AKi függőségekben szenved, mindig talál okot, hogy miért csinálja.

Valahogy rá kéne beszélned, hogy menjen orvoshoz.

2021. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
#17: Dugulj már el, te szerencsétlen. Azért , mert valaki nem 20 éves, még vágyik társa.
2021. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
7%
Aha... Egy pias gyogyszeres negyvenes milf.... vagyalom lehet.
2021. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!