Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azt mondta ma, hogy...

Anyukám azt mondta ma, hogy engem szeretett a legjobban, így múlt időben és hogy milyen színű urnát szeretne, mit tudok csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakítottak a barátjával és a barátja már talált is mást, ő viszont egyedül van. Azt mondta, utoljára akkor volt ilyen, amikor apa elhagyta, de akkor ott voltam én neki. Azóta eltelt 13 év és én elköltöztem, de megkérdeztem, hogy mit csinálhatnék én és ő azt mondta semmit. Nagyon megijedtem, hogy valamit csinálni fog magával, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Egész nap sír, elmondása szerint alig eszik, rettegek, hogy egyszer nem fogja felvenni a telefont...
2021. okt. 11. 17:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
58%
A munkája kapcsán emberek között van napközben?
2021. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
71%
Dumáljatok amenynit lehet.
2021. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
55%
Én is depresszióval és pánikzavarral küzdök évek óta, tök jól esik, hogy ha "lelki nyomorultnak" hívnak, tényleg. Ezek nem csak lelki, hanem fizikai folyamatok is. Ti fikáztok, mondjuk egy rákos embert? Ja, azt nem, mert micsoda dolog, ne de egy depressziós, hát ő csak akaratgyenge. Nem kívánom senkinek ezt az állapotot, de az olyan kis getziknek, akik szerint ez "akaratgyengeség", vagy "semmiség", na ők egy hétig lennének olyan állappotban, amilyenben néha én szoktam lenni, csak ennyit kívánok nektek. Emellett, mikor jól vagyok, én sem tudom elképzelni, milyen volt, mikor rosszul voltam, ez benne a legdurvább...
2021. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
46%

Az én ismerőseim közül senki nem csinált magával semmit,ezért is tartom csak egy ostoba műbalhénak az egészet.Persze nem ismerem anyukádat nem mondhatom biztosra,hogy nem tenne semmit.


Ha egy pillanatig elgondolkodott rajta,hogy csináljon is magával tényleg valamit akkor is első sorban ez most figyelem felkeltés és célzottan neked.Nem most lesz ebből baj..

Ez a "te voltál a kedvencem" duma és az öngyilkosságra való utalás egyértelműen és elnézést de pofátlanul tolja az ember lányának arcába,hogy "gyere át,egyedül vagyok és kell valaki akinek sírhatok".

Azthitte ezek után fejvesztve rohansz majd hogy megvígasztald mert hát jóanyád halálozni készül és saját kezüleg.Nem jött be,gondolom azóta beszéltetek még és utalt erre egyértelműbben.


A szakításon csak egyedül fog tudni túl lépni,neki az egyetlen amiben tényleges segítség kellene az most ennek a "senki sem szeret" műbalhénak a legyőzésében kell.Társaságra van szüksége,de nem pátyolgatásra,mert arra pillanatok alatt rá fog szokni,és hogy ne legyen egyedül mindig ezt a világfájdalmat fogja feléd mutatni.Épp,hogy a saját dolgoddal fogsz törődni és ő egyedül kezdi érezni magát jönni fog ez a depi-mami viselkedés.


Mondanám,hogy egy anya nem tesz ilyet a gyerekével,de a tiéd felhívott azzal,hogy vegyél neki úrnát mert öngyilkos lesz,szóval még mindig ne haragudj de te most készülj a legrosszabbra: Érzelmi zsarolásba keveredtél.


(Tényleg kéket akart? Azta,ez lottószelvényért kiállt,ma szerencsém van tippek terén..)1

2021. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
47%
33-as vagyok. Akik lepontoztak, éltek már át hasonlót, vagy csak nyomogatják a pirosat, mert ostobák? ( Bár van egy tippem...)
2021. okt. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
80%
Hat nehez eset. Biztos van oka hogy azt erzi senki se szereti, na de egy pasi miatt ennyire nem kene... biztos szeretethianyos. De a fuggoseget kene a legjobban kezeltetni,1 uveg pezsgo az nem semmi....naponta
2021. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
63%
Vannak erre szakosodott segélyvonalak, hívj föl egyet.
2021. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!