Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azt mondta ma, hogy...

Anyukám azt mondta ma, hogy engem szeretett a legjobban, így múlt időben és hogy milyen színű urnát szeretne, mit tudok csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakítottak a barátjával és a barátja már talált is mást, ő viszont egyedül van. Azt mondta, utoljára akkor volt ilyen, amikor apa elhagyta, de akkor ott voltam én neki. Azóta eltelt 13 év és én elköltöztem, de megkérdeztem, hogy mit csinálhatnék én és ő azt mondta semmit. Nagyon megijedtem, hogy valamit csinálni fog magával, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Egész nap sír, elmondása szerint alig eszik, rettegek, hogy egyszer nem fogja felvenni a telefont...
2021. okt. 11. 17:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetekben érdemes, vagy közeli család/barát segítségét kérned, vagy ha időd engedi többet vele lenni a megszokottnál, és ami fontos lenne pszichológus segítségét is kérnetek. Hidd el sokat tudna segíteni neki anno nekem is erre volt szükségem, hogy feldolgozzak 1-2 dolgot. Hiába sokan nem hisznek benne igenis segítene most neki. Egyébként jobbulást kívánok, és kitartást! Esetleg próbálj meg te is vele mélyebben beszélni a dolgokról, gyógynövény teát itatni vele, esetleg valami gyógynövénykészítményt bármit ami picit is segíthet most neki.
2021. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, mégis csak az anyám... Aki amúgy ötvenes, de elég jól tartja magát. Ahogy észrevettem az is a nagy baja, hogy a férfi házkörüli munkákra egyedül marad és nincs, aki segítsen, pedig fel szoktam neki ajánlani hogy én és a barátom segítünk ha arról van szó.

Most beszéltem vele megint, mondtam, hogy nem ciki ezzel orvoshoz fordulni, de erre azt válaszolta, hogy vagy ő megbirkózik vele vagy megdöglik... Munkaváltásról részben én beszéltem le, mert ennyi idővel nyugdíj előtt már nem nagyon találna szerintem.

2021. okt. 11. 18:53
 23/37 anonim ***** válasza:
12%
Nem baj,hogy alkoholista? Igyon gyogyteat.... szerintem meg a sàmàn rikkantas a jó.
2021. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak látványosan szenved.Vagy nagyon rossz ember lehet,melyik anya hívná fel a gyerekét azzal,hogy b*szdmeg kék pöttyös urnát óhajtok..

Stresszeld csak le ki tudja hány km-rel odébb a gyereked,mert nem egyértelmű,hogy ki akarod nyírni magad ha ilyet mondtál neki 🙄🤌


Ha egy kicsit is komolyan gondolja sajnos az nem segít,hogy azt mondod "szedd má' össze magad",pedig isten igazából egy ilyen jellegű lek*rás segít a legtöbbet,ha valakinek az agyát kell helyre billenteni.

Az ilyen ember elvárja,hogy ameddig szenved te legyél a lelkizsepije.


Isten ments,hogy kritizáljak valakit a bajai miatt,de tudjátok hány emberrel sz*ptam ezt végig?

Barátnők fiatalabb korban,munka társak,már a tököm ki volt az öngyilkos hajlamú emberekkel,valahogy vonzom a lelkinyomorultakat.

És mind ugyan ezért szenvedett.Úristen elhagyott a Jani,a másik meg Úristen elhagyott a Bogi..

Na,katasztrófa,most aztán a föld is megáll.(dehogy is,csak az eszem áll meg az ilyenektől..)


Pszichológus,hívd házhoz.

2021. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Amúgy ráhibáztál, pont kék urnát mondott... És végül egyik se csinált semmit magával?
2021. okt. 11. 19:23
 26/37 anonim ***** válasza:
74%
Hallottál te már olyat, hogy pszichológus házhoz ment, 24-es? Mert én nem. Csak azzal tud és szabad foglalkoznia, aki maga jelentkezik kezelésre. Akarata ellenére senkit nem lehet megpszichologizálni.
2021. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

"És végül egyik se csinált semmit magával?"


De persze, nyilván van aki mondja és megteszi utána. De aki ennyire lelkizsarol, meg sajnáltatja magát (mert hiába véded, rohadtul kihasznál téged, csak sajét maga fontos neki, meg a pia, nem te) az általában nem szokta megtenni.

De ha meg is tenné, most tudnád, hogy megtenné, mit tudnál vele csinálni?

Elbaxnád érte a saját életed? Hozzáköltöznél? Felmondanál? Asszisztálnál a napi egy üveg pezsgőjéhez? Felnőtt ember vagy, ne mondd, hogy nem tűnt fel, hogy anyád alkholista és gyógyszefüggő is jóideje, emellett pedig mérgező és párkapcsolatfüggő is.

2021. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Nem védtem, én se pártolom hogy iszik, én egyáltalán nem iszom.

Nem tudom, mit tudnék csinálni... Valószínűleg nem költöznék haza de többet járnék hozzá hétvégén vagy nem tudom.

2021. okt. 11. 20:10
 29/37 anonim ***** válasza:
56%

Neked ne legyen lelkiismeret-furdalásod azért, mert ő felnőttként nem tudja kézben tartani az életét. Kérhetne orvosi segítséget, de nem kér. Te megteszed, amit tudsz, ennél többet ne akarjál.

Azért másik munkáról ne beszéld le. Attól, hogy lehet, hogy nem talál, még nem kell teljesen elvetni ezt a szándékát. Nagyon nem mindegy, hogy hogy érzi az ember egész nap magát!

2021. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
55%
Igen, legyél vele többet, legalább mostanában, amíg ezen a pasin túlteszi magát. Egyébként meg tényleg az a baj, hogy iszik, miközben gyógyszert is szed. Orvos kell neki.
2021. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!