Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem tudott egy...

Anyukám miért nem tudott egy kicsit tapintatosabb és megértőbb lenni a feleségemmel? Csak egy kicsit átérezni a helyzetét?

Figyelt kérdés
A feleségemnek elég kis különbséggel hunytak el a nagyszülei a nagymamája ősszel, a nagypapája februárban. (És már az édesanyja sem él.) Igazán fantasztikus emberek voltak, náluk mindig mindenki előtt nyitva állt az ajtó, abban a házban mindig volt élet, barátok, család, unokák, dédunokák. Ők olyanok voltak hogy ha felhívtad őket hogy egy óra múlva vinnéd a gyerekeket, mert már nem tudod ki vigyázzon rájuk ők mindig igent mondtak, és mindig volt meleg étel az asztalon ha éhesek lennénk. Egy szép és nagy házuk volt, amit mi örököltünk a feleségemmel. Tegnap voltunk ott először a haláluk óta. Ketten akartunk menni, mert tudtam hogy a feleségem elsírhatja magát, mert félig ott nőtt fel, de a szüleim mindenképpen jönni akarták, és látni hogy “hogyan lehet átalakítani”. Az utca fronti részen van egy “tisztaszoba” a feleségemmel már megbeszéltük hogy az marad sértetlenül, mert nagyon fontos neki. Ott a zongora, a nagyapja mindig ott sakkozott. Több whisky van ott eldugva a nagymama elől és hasonlók. Jó emlékek kötik őt oda. Mikor odaértünk ő bement és elkezdte összepakolni a sakk-készletet, amitől kicsit elpityeredett, erre anyukám berontott és el kezdte mondani hogy ezt hálóvá kell alakítani, ez ez lesz az ő állandó vendégszobájuk. Én próbáltam leállítani meg direkt előre szóltam neki hogy azt a szobát nem bolygatjuk, de persze folytatta, és szegény feleségem teljesen kiborult. Azóta is látom rajta hogy szomorú. Miért kellett ezt? Hogyan magyarázzam el anyámnak amit érez? Mi sosem voltunk ilyen szerető, összetartó család. És anyám irigysége amiatt hogy ők gazdagabbak szörnyen bosszantó… 32F

2022. márc. 27. 13:52
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%
Tekintsünk el attól, hogy kamu story. Igen valószínű az, de egy érdekes szituációt ír le. Nevezetesen, hogy 32 éves férfi létedre, hogy tudsz herék nélkül boldogulni? Kérd vissza anyukádtól, mert jelenleg elég szar férj vagy. Ha anyám ekkora türhő úgy kipenderítem, hogy a lába sem éri a földet. 🤷‍♀️
2022. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
95%

Undorító, hogy mennyire férfiatlan vagy, a szüleid meg egy pióca elősködők akik más tulajdonával rendezkednek.

Helyre kéne tenni anyukáékat, főleg neked, mert a te szüleid. Ha engem ennyire semmibe venne a férjem, már tuti kidobtam volna, főleg, egy ilyen helyzetben, ahol rá kéne támaszkodnom.

2022. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
65%
A tisztaszobát biztos a nagypapa takarította, hogy a nagyi sose találta meg a dugipiát. 😂
2022. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
84%
Kamu. Egyrészt egy 32 éves férfi nem ennyire béna, másrészt ilyen a világon nincs, hogy anyám jöjjön velünk egy olyan házba rendezkedni, amihez semmi köze.
2022. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem még logikus is, ilyen életképtelen pasinak általában pont ilyen hiéna kontrollmániás rendezkedő szülei vannak.
2022. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted nekem hogy vannak ilyen béna 30as férfiak. Volt már ilyenhez szerencsém.
2022. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
99%
Ha esetleg nem kitaláció a történet: remélem feleséged úgy kiosztotta anyósát, hogy azóta is keresi az állát. Te már bocsánatot kértél tőle? Anyádnak azóta megmondtad, hogy a feleségednek igaza van, majd ha felfogta hogy kell viselkedni, esetleg beszélhettek róla, mikor kér bocsánatot a feleségedtől?
2022. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
99%
Amúgy miért kell anyádnak mindenbe belepofazna?
2022. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
82%

Ez kamu szagú.

Ennyire töketlen pasi nincs. Ha pedig van, akkor tuti nincs nője.

2022. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Az örökség különvagyon, semmi közöd hozzá még neked sem, a feleséged bevonhat, ha akar, de alanyi jogon semmi közöd hozzá. Semmi "mi" örököltük nincs.

Úgy látszik, a pofátlanság családi vonás.

2022. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!