Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok élni de a szüleim miatt nem tehetem meg?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok nekik, de akkor is….nincs testvérem. Saját életem felett nem rendelkezhetek ezek szerint? Annyira tehetetlen vagyok, hogy megőrülök! Párom a fejemhez vágta hogy nyugodtan tegyem meg és szerintem is ez lenne a helyes lépés de ezzel a szüleimet kb élve el temetném… tudom.. szüleim nem is tudják hogy mennyire el vagyok már fajulva meg mennyire mélyen vagyok.

2022. nov. 5. 11:53
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem rendelkezhetsz. Azt csinálsz, amit akarsz. Aki meg akar halni, az meghal.

Mondjuk én a helyedben nem akarnék, el se tudom képzelni, dehát nem vagyunk egyformák. Tudod, más élete sem habostorta. Én biztos hogy kirúgnám a pasit, hogy a lába nem érné a földet, szánnék rá időt, hogy találjak egy szakembert, akivel hosszabb távon együtt tudjak működni, és elkezdeném építeni a családi kapcsolataimat.

2022. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki azt a senkit, ez az egy biztos.

A szüleiddel meg ne félj beszélni a gondjaidról.

2022. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
89%
Ajánlom hogy fordulj pszichológushoz!
2022. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
93%

Ha lenne testvéred, vele is sajnálnád ezt megtenni, nagyon helyesen.

Rengeteget fordul az emberrel az élet, főleg huszonévesen. Például toxikus emberek jönnek és mennek... megtanulod idővel, kikkel érdemes körülvenni magad.

A rossz gyerekkor nem garancia arra, hogy ne lehetne felnőttként nagyon boldog párkapcsolatod, saját családod. Ez saját tapasztalat.

Ha tényleg van mentális problémád/betegséged, mindenképp kérd szakember segítségét!!! Nincs benne szégyellnivaló, mindenkinek érdemes dolgoznia saját magán.

Kitartást és sok boldogságot kívánok Neked! <3

2022. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
94%

Dobd ki a srácot.

Ülj le beszélni utána őszintén a szüleiddel az érzéseidről, hidd el, segíteni fognak.

2022. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
15%
Végstádiumos rákbeteg vagy? Vagy mi az oka, hogy "nem akarsz élni"?
2022. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon szomorú. Hányan vagyunk még így a világban :( pár napja is volt egy hasonló kérdés, egy csoportot ha létrehoznánk hátha tartanánk egymásban a lelket.
2022. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy fér össze, hogy toxikus család, de a szüleidet nem akarod a haláloddal kínozni? És mért nem mentél már rég pszichológushoz? És mért van toxikus párkapcsolatod? Kin múlik? Nem rajtad?
2022. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

A szüleim sincsenek rendben. Persze tudom hogy én sem. Ez a kérdés is tőlem származik.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. nov. 5. 13:56
 20/46 A kérdező kommentje:
2022. nov. 5. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!