Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális hozzáállás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hozzáállás ez?

Figyelt kérdés

az hogy mindig a családom lesz számomra az első, nekik bármikor bármit megteszek, és ha van egy párom vagy barátom, szóval szerzett kapcsolatom, akkor ő nem számít annyit mint a szüleim, nem nézek el neki fele annyi dolgot se, nem engedem elmenni feleaddig se és neki felrovok dolgokat, amiket a családomnak sose rónék fel. és ezerszer inkább a családom mint a párom vagy bármilyen szerzett kapcsolat.

velük élek és ők se akarják hogy elmenjek, én talán akarnám de lelkierőm úgysem lesz hozzá soha.



2022. nov. 3. 12:19
A kérdező szavazást indított:
ez a normális, kevés ilyen tisztelettudó gyermek van a mai világban
kicsit fura, de nem a legnagyobb gond amiről hallottam
nagyon nem jó
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez beteges.
2022. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon-nagyon beteg 🤨
2022. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
hát ha nő vagy akkor még gázabb.. férfitól már megszokott .
2022. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem gond, de párkapcsolatot ne akarj véletlenül sem.
2022. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az előzőekkel.

Tudod mi a legrosszabb? Amikor elolvastam a nyitót, nekem természetes volt, hogy a pároddal kettesben létrejött ÚJ családodra gondolsz, ahová majd remélhetőleg gyerekek is születnek. Igen, az egy új család lesz, és ha ők lennének a legfontosabbak, az normális lenne. Amit te leírtál, az tiszta elmebaj.

2022. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a felfogással csak az a baj, hogy ha a szüleid meghalnak (mert ugye senki sem él örökké), akkor egyedül maradsz a világban, és cseszheted a nagy lojalitást a szüleid irányában.

Szép dolog hogy szereted a szüleidet, kell is, de tudni KELL LEVÁLNI róluk.

Ez a normális, egészséges állapot. Ezért jó ha van egy társad aki veled lesz akkor is ha már nem élnek a szüleid. Persze ez nem kötelező, lehet egyedül is élni.

Szerinted mit jelent az a szó hogy "családalapítás"?

Amikor egy felnőtt ember "kirepül" otthonról és létrehoz egy önálló családot a párjával. Nem ragad benne az eredeti családban, bár szereti őket, hanem saját párja lesz, új családot alapít (gyerekkel vagy anélkül).

Mi lesz akkor ha minden idősebb hozzátartozód meghal?

2022. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 igazából van egy kapcsolatom , de az is elég toxikus és mentális beteg is vagyok. szerintem ha meghalnak a szüleim (de remélem ez még nem most lesz), akkor lehet hogy már tényleg úgy megborulok hogy nekem is végem lesz. nagyon szar nekem meg minden de miattuk tartom magam.
2022. nov. 3. 12:36
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális! De akkor ne is keress senkit, maradj anyuciéknál és kész.

Szar neked? Mi? Tegyél ellene a picsogás helyett, ne sajnáld magad!

2022. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

#7:

Én ezt értem, de neked pont a mentális betegséged miatt fel kellene készülnöd arra, hogy mi lesz veled ha a szüleid már nem élnek.

Ha szüleid szeretnek akkor ők is arra kell hogy törekedjenek, hogy találj egy normális párt magad mellé + járj el pszichológushoz, mert ők nem fognak örökké élni.

Pont hogy neked kellene minél előbb a párkapcsolatodra fókuszálni, nem az anyád szoknyája szélét fogni. Keress valakit aki hozzád illik ha ez a mostani kapcsolatod toxikus, mert nagy bajok lesznek ha folyamatosan anyádékkal foglalkozol.

És ha azt gondolod, hogy sok időd van még (amíg a szüleid meghalnak) akkor szólok, hogy nehogy azt hidd. Van ismerősöm aki 50 éves korában halt meg, mostanában meg egy 38 éves ismerősöm is csak úgy egyik pillanatról a másikra....

2022. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Te a saját felfogásod miatt Vagy mentális beteg.Te csinálod magadnak,hogy szarul érzed magad.
2022. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!