Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves barátnőmet nem engedik...

15 éves barátnőmet nem engedik el 8 óránál tovább hétköznap.Engem(én is lány vagyok)9-10-ig is elengednek. Nálatok meddig engednek el a szülők hétköznap?

Figyelt kérdés

15 éves barátnőmet nem engedik el 8 óránál tovább hétköznap.Engem(én is lány vagyok)9-10-ig is elengednek.

Nálatok meddig engednek el a szülők hétköznap?

Mi szinte minden nap 8 ra (én 9-10re)megyünk haza.Olykor brutál fáradt vagyok de inkább barátokkal vagyok,mint otthon üljek.Persze ennek otthon nem örülnek.Ti hogy csináljatok hétköznap?



2023. jan. 13. 01:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Hol tudtok csámborogni este 8-ig?


15 évesen még fiatalok vagytok ehhez, hétköznap suli, hétvégén lehet több időt tölteni a haverokkal.

2023. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát...

Ha szülő lennék egy

15 éves lányt, én is jobban féltenék mint egy 15 éves fiút.

Ez az egyik.

A másik a város ahol én lakok szinte nem telik el úgy egy hónap,hogy egy 14-18 éves kor közötti lány ne tünne el.

Mindig látom Facebookon a megosztásokat,hogy ezt meg ezt a fiatalt keresik.

Fél éve volt talán,a városom Facebook csoportjában olvastam,hogy fényes nappal egy mercedes lesötétitett ablakokkal 3 gyereket akart odacsalogatni magukhoz.

Szerencsére a gyerekeknek volt annyi eszük hogy elfussanak.

Ki tudja lehet szervkereskedők voltak...

Szóval ma már szerintem sokkal parább gyereknek lenni,mint mikor én voltam az.

2023. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen nem mentem sehova csak úgy el (annyira introvertalt vagyok), de nem is tanultam otthon, és nem is feküdtem le 9-10 körül.


Gyerekként néha voltam biciklizni. Annak a határideje sötétedés/a csorda volt.

2023. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen hétköznap szerintem magamtól is hazamentem maximum 8-ra. Nem is akartam másoknál zavargászni, mikor már mennek a szülők is - főleg aki hajnalban kel - fürödni, lefeküdni, és én is szerettem otthon kényelmesen elhúzni az esti rutint, meg mondjuk enni. Nem csak belépni az ajtón, és bezuhanni az ágyba. 10-kor már többnyire aludtam.

Hétvégén kimaradtam sokáig (bár talán inkább csak 16 éves koromtól), olyankor szórakozóhelyen voltunk.

Az én gyerekem még kicsi, de ha tizenéves korában átjönnek hozzá hétköznap, és nyolckor még nem húznak el haza, szerintem elkergetem őket. :D Nem akarok senkit itt kerülgetni törölközőben.

Nyáron, mikor kint is lehet lógni este, és a gyerekeknek szünet van, az más. Addig lógnak, amíg akarnak.

2023. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Örulj neki h elengedik egyaltalan...amikor en voltam gyerek akkor max hozzam johetett a baratnom(mar ha az o szulei engedtek)azt is csak egy ket orara.

31L

2023. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Legkésőbb fél 9re kellett visszaérni a koleszba.
2023. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszik a szülők,hogy 8ig engedik csak el főleg ilyenkor amikor hamarabb sötétedik.Valamikor tanulnia is kell a gyereknek ezért nem értem miért engedik őket ennyi ideig bent lenni a városban,ha egy suliban vagytok akkor ott is elég időt töltötök együtt ezért is kell gondolom én hazamenni 8kor a barátnődnek.
2023. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na még szép, hogy nem engedik.Neked, hogy van idős elmászkálni, hétköznap, iskola utána? Tanulás, külön óra, edzés, otthoni segítség mellett?
2023. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!