Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyton panaszkodik...

Apám folyton panaszkodik nekem anyám, hogy lehet ezt kezelni igazán jól?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Fejeztessed be!
2023. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs vele dolgod, nem lehet kezelni.
2023. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani neki, hogy ez nem rám tartozik. Sajnos o akkor lenne a legboldogabb, ha anyánkat utálnánk, őt meg szeretnénk. 🙁
2023. febr. 17. 09:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most apád vagy anyád panaszkodik?
2023. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Apám anyámra.
2023. febr. 17. 09:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így nőttem fel, hogy az egyik mindig ócsárolta a másikat. Üvöltöztek, verekedtek, én meg sírtam a szobámban. Még nyilvános helyeken is ezt csinálták. Hiába kértem, hogy fejezzék be, mintha meg se hallották volna. A megoldás az volt, hogy ahogy módom nyílt rá azonnal elköltöztem otthonról, és azóta is csak akkor beszélek velük, ha nagyon muszáj. Kitartást neked! Nagyon sajnálom, hogy ezen kell keresztülmenned. Teljesen megértelek, nem vagy egyedül!
2023. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annyit mondj neki, hogy ebben nem tudsz segíteni. Nekik kell egymással szót érteniük.
2023. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Meg kell kérdezni tőle, hogy miért vette feleségül?

Ki kényszerítette rá?

Viselje a döntéseinek a következményét, felnőtt ember módjára.

És fel kell hívni a figyelmét hogy ha még eddig nem váltak el akkor ahhoz is joguk van, tegyék meg ahelyett hogy a másikat szidják. Ne egy harmadik személy legyen az "áldozata" (ne neked panaszkodjon) az ő elhibázott döntéseinek.

2023. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

8-as, te olyan egyszerű vagy, mint a faék!

Miért vette feleségül? Hát mert lehet, hogy akkor még nem ilyen volt, vagy nem ezt az arcát mutatta, no meg van a "szerelem" nevű érzés (gondolom hírből sem ismered), ami miatt kissé eltúlozva látja az ember a másik jó tulajdonságait és enyhítve a rossz tulajdonságait.

Imádom, amikor egy földhülye ember nulla élettapasztalattal okoskodni kezd.

2023. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es:

El lehet válni ha nem teszik a rendszer!

Ha valaki megváltozott miután felszállt a rózsaszín köd ez természetesen benne van a pakliban. De minden állampolgárnak joga van elválni ha annyira elviselhetetlen számára a házasság. Ha meg nem, akkor meg ne egy harmadik személynek tegye tönkre az életét ezzel az állandó mocskolódással. Olvasd el mit írt a 6-os!

Persze mindig is lesznek olyanok akiknek jó a meleg sz@rban ülni, mert kényelmesebb anyagilag, de közben tönkreteszik a gyerekeik életét azzal hogy folyamatosan szapulják az apjukat vagy az anyjukat (beléjük mantrázva hogy az apjuk vagy az anyuk rossz ember, a gyerek is lássa így a szülőt).

A gyerek meg szorongani kezd, mert ő elvileg szeretné mindkét szülőjét de az egyik állandóan mocskolja a másikat ezért a gyerek is összezavarodik az érzéseit tekintve.

Nem a gyerek felelőssége hogy a szülei miért vannak együtt annak ellenére is hogy nem jó nekik egymással (mivel szidják egymást). Nem kéne ezt a lelki terhet a gyerekre tenni.

2023. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!