Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi szokott lenni az ilyen...

Mi szokott lenni az ilyen történetek vége?

Figyelt kérdés
huszonéves nő boldogtalan és titokban arra vár hogy a szülei meghaljanak, pont azért mert annyira szereti őket hogy nem akar nekik ekkora fájdalmat okozni, világéletében boldogtalan volt az egész életével és titkolta ezt előttük, csak az ő létezésük tartja vissza. segítséget nem vesz igénybe, csak szenved, titokban.

2023. ápr. 13. 12:14
A kérdező szavazást indított:
nem fogja tudni kivárni hogy elmenjenek és előbb meg fogja tenni
meg fogja tenni, miután elmentek
nem fogja megtenni végül
59 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Te vagy az a személy? Én is így érzek, élek (egy kevés különbséggel). Megköszönném, ha beszélhetnénk
2023. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ne kívánd a szüleid halálát. Én elvesztettem édesapámat és borzalmas volt. Inkább legyenek problémák de a szeretteiddel együtt, akik szeretnek és te is őket minthogy várd, hogy meghaljanak, hogy meghalhass te is. Meg gondolj bele, hányan szeretnék, hogy a szüleik éljenek, legyenek velük, te meg a halálukat várod a saját halálod miatt, nem valami jó dolog ez.

Az öngyilkossági gondolatokból van kiút. Tudom miről beszélek mert nekem is voltak bőven és már utólag örülök, hogy nem tettem meg, bizonyos szempontból még jobb is az életem mint azelőtt volt.

Most te biztos máshogy látod, de van megoldás.

2023. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a vége, amit te akarsz, hogy legyen.
2023. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Hasonlóan érzek én is, beszélhetnénk legalább pár szót kérdező és első válaszoló.
2023. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

Nem lehet tudni, mi lesz a vége. Sokan nem merik megtenni az öngyilkosságot.

Egy időben én is gondolkoztam rajta, de alapvetően az tartott vissza, hogy (bizonyos egészségügyi vagy nemzetbiztonsági eseteket kivéve) gyávaságnak tartom, és anno is tartottam tőle, hogy mi van, ha mégis van "odaát" és számonkérik. Eléggé égő lenne.

Azt javaslom, hogy a búbánatos nő menjen el pszichológushoz. Ha erre nem hajlandó, akkor fellép, hogy: Magától senkit sem lehet megmenteni.

2023. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Az biztos, hogy ott elsz egy angy törés az éeltében és sokkal enhezebb lesz megálljt parancsolnia magának.
2023. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6 az biztos is.
2023. ápr. 13. 13:32
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Én a hétvégén arra gondoltam, hogy el kéne adni a lakásomat és mesterséges kómába helyeztetni magam életem végéig. Ez depresszió. A tiéd is. Én mondjuk járok terápiára, remélem lesz jobb ennél.
2023. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menj világgá, mint a halálba, sokkal izgalmasabb!

De kérdező, komolyan, ne butáskodj, és mások miatt ne nyírd már ki magad. Ha tudnád én milyen boldogtalan vagyok 40 X évesen, mégis annyi mindenben találok örömöt, a hülyékkel meg nem foglalkozom.

2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én is így gondolkodom férfiként, nekem már szerencsére csak egy szülőre kell hogy várjak. Semmi értelme ledolgozni egy életet a semmire, csak hogy abban reménykedhessek hogy áltéhetem azokat az örömöket amikat az átlag NPC is átél. Valójában soha nem okozott semmi nekem kiemelkedő örömöt.
2023. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!