Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg nincs jobb fegyelmezés...

Tényleg nincs jobb fegyelmezés a verésnél?

Figyelt kérdés
Aki szerint normális megütni a gyereket és biztos meg is érdemli, az mit gondol? Miért nincs bármi más módszer, amit alkalmaz? Tényleg bármi. Amúgy is hogy lehet egy cuki kisgyereket, akit te vállaltál, szereted onnantól kezdve, hogy pozitív lett a teszt, megütni minden lelkiismeret furdalás nélkül csak azért, mert rosszat tett vagy rosszul esett neki valami és sír?
2023. ápr. 23. 13:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
61%
Így van utolsó.
2023. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
77%

1-2 atyai pofon jó útra téríti a gyerekeket de csak ritkán és kirívó esetben kell elsütni hogy azt tényleg megjegyezze hogy tilos. Aki rendszeresen veri a gyerekét az egy pszichopata barom akinek agresszor lesz a gyereke, de ha ténylegesen kirívó dolgot csinál a külyök azt gyorsan lerendezi a pofon hogy elfelejtse.


Én 8 éves koromban játszottam szuperhősöset mert batman volt a kedvenc képregényhősöm és akciójelenetek voltak benne. Mondták a szüleim hogy fejezzem be de a szép szóból nem értettem. Az apám szerelte a motorbiciklijét én pedig batmant utánozva hátba rúgtam. Na erre olyan pofont leb@szott hogy repültem pár métert mint a denevérek. Előtte és utána sem ütött meg soha viszont többet én sem szerepjátékoztam batmanként és győztem le a gonosz ellenséget...

2023. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
34%
No ez pedig tipikus példája az értelmetlen pofonnak.
2023. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz verés cimszóval?


1 pofon, vagy ütlegelés? mert nem mindegy:)

2023. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
12%
Igen mégis a pofon mellett van, mellette tönkre is tette a gyerekkorod egy részét 22-es. A nagyon elengedhetetlen pofon az olyan eseteknél "lehetne" alkalmazható amikor a szülőt megüti a gyerek pl. Érettebb korában már tiniként. De egyébként minden pofont és ehhez hozzájáruló viselkedést ki lehet kerülni, ha jól neveli a gyerekét a szülő.
2023. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
70%

23


A hátba rúgást sikerült értelmezni?


25


Mivel tette tönkre az életét? Azzal, hogy már nem kéozeli magát Batmennek? :D :D

Bszhatod a jó nevelésedet, ha a gyereked viselkedési zavaros, vagy ha bekerül a hülye gyerekek közé.

2023. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
25%
Viselkedési zavaros tőlem lehet max, mert szar példát mutatok neki. Amúgy meg nem fog csak ha vered és pofon vágod, főleg a fejénél olyan helyeken eltalálhatod amivel az értelmi szintjét is befolyásolhatod. Ezért mondom mindig, nem mindenkinek való gyerek. Mellesleg egy egy ilyen kis incidensel lelki nyomorékot is csinálsz belőle, aki emellett mind van, az kicsit nézzen magában és kérdezze meg magától, vajon boldog voltam akkor? Jó ember lett belőlem? Tapintatos vagyok másokkal is vagy egy aljas bunkó? Agresszív vagyok esetleg? Ha ezeket mind mind feltette tegye fel az utolsót is, tudnám bántani másnak a gyerekét? Ha a másét (jó esetben reméljük) nem, akkor a sajátod miért?
2023. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#27 "Ha a másét (jó esetben reméljük) nem, akkor a sajátod miért?"


Nővérem gyereke elég rossz volt és nem hatott rá semmi, kérdez egy ilyet (nem komolyan gondolta csak ideges volt): mit csináljak vele, verjem meg? Apám meg egyből mondta, hogy NEM! Érdekes, úgy emlékszem, engem szeretett ütni 😁

2023. ápr. 23. 16:42
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Más amikor valaki őszintén mond egy választ és más ha valaki csak a látszatot mutatja. ;) kedves kérdező..
2023. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%
A szülőséghez egyébként kötél idegrendszer kell, és mérhetetlen türelem. Aki ezzel nem rendelkezik az szülőnek nem való.
2023. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!