Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Öngyilkosság ellen a legjobb...

Öngyilkosság ellen a legjobb módszer szerintem hogy "Ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést" Vélemény erről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 01:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
0%
Szia 50-es. ISTEN 2000 évvel ezelőtt szent Fiában az ÚR JÉZUS KRISZTUSban legyőzte a sátánt. Apostolai által szólt az embereknek, hogy térjenek vissza Hozzá. Kevesen tették ezt, a legtöbb ember inkább maradt a legyőzött sátán uralma alatt. Időnként voltak olyan országok, ahol elég sokan egyidőben mentek vissza ISTENhez, és ott hatalmas testi , lelki jólét valósult meg. Azután nemzedékek jöttek, legtöbbüknek nem kellett az ISTEN, országaik is visszacsúsztak a bajba. Kb. 3 hete írok bajba jutott kérdezőknek segítő választ, kb. 50-et, egy kérdezőről sincs tudomásom, hogy kellene neki ISTEN. Ami itt megy kicsiben, nagyban megy országunkban és a világban.Így hogy segítsen ISTEN, ha nem kell? A legyőzött sátán az emberek reagálása miatt szabadon garázdálkodik.
2023. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Ez egyre jobb
2023. szept. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Én is élvezem.


"a legtöbb ember inkább maradt a legyőzött sátán uralma alatt."

Aki le van győzve annak hogy lehet uralma?


"Így hogy segítsen ISTEN, ha nem kell"

Nagyon is kell,voltak Istenhívő emberek akik balesetben haltak szörnyet, és hiába jártak templomba, és hiába imátkoztak Istenhez,és hiába kiabálták a lángoló autóban hogy Istenem segítség!,Isten nem segített.Vagy mégis, mert utána egyből a mennyországba kerültek?(Az hogy életük legvégén megpörkölődtek az még belefér)

2023. szept. 26. 21:27
 54/61 anonim ***** válasza:
47%
Sziasztok. Még sokáig el tudnánk vitatkozgatni, ami nektek műsor, jól szórakoztok. Kiszálltam. Azoknak írok, akik hasonló bajokkal küszködnek mint amivel küszködtem, de megszabadíttattam, meggyógyíttattam.
2023. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Nem vagy képes elismerni, hogy a konkrét példával, amit írtam:

"voltak Istenhívő emberek akik balesetben haltak szörnyet, és hiába jártak templomba, és hiába imátkoztak Istenhez,és hiába kiabálták a lángoló autóban hogy Istenem segítség!,Isten nem segített.Vagy mégis, mert utána egyből a mennyországba kerültek?(Az hogy életük legvégén megpörkölődtek az még belefér)" bebizonyítottam azt hogy nem létezik Isten.

2023. szept. 26. 23:14
 56/61 anonim ***** válasza:
Vitatkozni? Csak jól szórakoztunk, de úgy néz ki a hagy hittel együtt fel is adta. :(
2023. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Én nem csak szórakoztam, hanem érvekkel bizonyítottam hogy nincs Isten.
2023. szept. 26. 23:48
 58/61 A kérdező kommentje:
Illetve konkrét megtörtént tragikus balesettel.
2023. szept. 26. 23:52
 59/61 anonim ***** válasza:
Elején én is próbáltam, de látod, milyen válaszok jöttek rá igazából a közvetlen kérdés mellett így elszáguldott, hogy leírhassa amit.
2023. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Kedves Juhász Paci!


Azt tudod ,hogy a jó és a rossz együtt létezik? Csak nem mindegy melyiket táplálod? Nyomhatod itt a legyőzött dolgot, de ez nem igaz , mert akkor túl könnyű lenne minden, gondold végig ha csak jó dolgok lennének akkor mi semmi nem motívalná az embert. Megírod hogy Lucifert legyőzte ,nem meggyőzte , minnek meggyőzni olyan valakit aki csak a saját igazának hisz ? Tudod válltig állítasz valamit , amiről te az gondolod ,,hogy létezik , én válltig állítanám hogy nem nem létezik , vitatkozhatnánk napestig , nem tudnál/nálak meggyőzni az ellenkezőjéről. Na éppen ezért jó hogy nem csak habosbabos az élet ,mert akkor minden egysíkú lenne.

Az meghogy te azt hiszed hogy a hit minden a te véleményed. Mindenkinek van saját vélemenye.

Az öngyilkosságot meg a mentális állapot váltja ki , megélni a fájdalmat? Jah végülis emlékszem a mai napig mikor 15éves koromban megerőszakolt K... Imre, az arca a mai napig eszembe jut. Pedig 16év telt el..

2023. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!