Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 29...

Mit szólnátok hozzá, ha a 29 éves lányotok egy 50 éves férfival szeretnének egymásba?

Figyelt kérdés

Korábban a lányomnak a saját korosztályából voltak párkapcsolatai. A kérdésben szereplő férfival már ismerik egymást pár éve, és elmondása szerint lassan egyre erősebbé vált a kötődésük. Ismerem a férfit nagyjából, elvált. Tény, hogy az utóbbi időben a lányom sokszor számíthatott rá, a férfi a tetteivel azt mutatja, hogy fontos neki a lányom, törődik vele, látom, hogy megbecsüli. Sosem hallottam róla olyat, hogy csalná a volt feleségét vagy fiatal nők után futna (kisváros, itt hamar terjed minden). Na de mégis ott a korkülönbség. A lányom elmondta nekem ezt az egészet mert nem akar titkolózni előttem, szeretné, hogy elfogadjam a döntését de ha nem, az sem gátolja meg, hogy együtt legyenek. Ugyan korábban már összefutottam a férfival, a közeljövőben szeretnének együtt eljönni, hogy jobban megismerjem.

Nem fogok hárpiáskodni, ellenezni, hiszen a lányom önálló, felnőtt ember és azt szeretném, hogy boldog legyen. De nem tagadom, kicsit meghökkentem.

Ha van hasonló tapasztalatotok a családban, ismeretségi körben, kérlek írjátok le, vagy ha csak véleményed van azt is megköszönöm!



2023. jún. 19. 15:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%
Beteg ember
2023. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés feléig se jutottam.

Én ennek csak örülni tudnék. Valaki, aki érettebb és megbecsüli a lányomat. Nekem ennél több nem kell.

(A valóságban van 1 lányom.)

2023. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

22

Efelé hajlok én is, ha a hirtelen lesokkolódásom félreteszem. Ahogy írtam pár éve már ismerik egymást, kb az elmúlt évben kezdtek el egyre jobban barátkozni. A lányommal sok mindent megbeszélünk így őt is sokszor említette, és mindig azt a benyomást keltette, hogy ő egy megbízható, intelligens férfi. Amikor beteg volt a lányom, elvitte orvoshoz, kiváltotta a gyógyszereket, főzött neki levest és elvitte neki. Meglepi kisebb apróságokkal, programokkal amikről tudta, hogy boldoggá teheti a lányom. És a lányom szerint lelki támasza is.

Szóval igen, ilyen szemmel is nézem, hogy megbecsüli és szereti.

2023. jún. 20. 08:10
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te hány éves vagy?
2023. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi elvált és a lány sem akar gyereket, akkor nincs itt semmi gebasz, mert se így, se úgy nem fog szívni egy ártatlan élet, aki semmiről nem tehet. Nem tapsikolnék örömömben, de így el tudnám fogadni.
2023. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
49 éves vagyok.
2023. jún. 20. 13:47
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Szóval idősebb a pasi, mint az anyuka. Egy vasárnapi ebéd elég fura helyzet, de hát ilyen a szerelem. Ha a lányod közel 30, akkor már feltelezem felnőtt nő, szerintem nincs ezzel gond. Gondolj a lányod boldogságára. Ha ő ebben boldog, akkor szerintem nincs ezzel gond.
2023. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nincs ezzel gond az ilyen kapcsolatok úgyis maximum néhány évig tartanak ki.
2023. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%
Eszembe jutott néhány történet a popkultúrából,ahol nagy volt a korkülönbség:Egy indiai herceg,bizonyos Sandokan és lady Marcsi,vagy James Bond és Madlen....nagy volt a szerelem,mégsem lett Hapy End
2023. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
29# Hogy jönnek ide kitalált történetek?
2023. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!