Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyával, hogy...

Mit csináljak anyával, hogy végre leszokjon erről?

Figyelt kérdés

Sosem kopog, ha be akar jönni a szobámba, és nem egyszer volt rá példa, hogy úgy megy be oda, hogy én nem vagyok otthon, és a cuccaim közt is turkált már, ami nekem nagyon kellemetlen. Nem azért, mert bármi olyan dolgot lenne nálam, ami káros szenvedélyre utalna, a legdurvább dolog a naplóm, amit még találhat, viszont nem szeretném, ha bele olvasna...

Tudom, az a ház az ő háza, a holmijaim, amik vannak, nagyrészt ő vette, de akkor is zavar, amit csinál. Mit kezdjek vele?


L/19



2023. aug. 4. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Kulcs nincs?
2023. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Milyen célból megy be, nem mondta? (Pl. takarítani, szellőztetni, keres valamit... mást nem tudok elképzelni)
2023. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. nincs

2. A szobámat jópár éve én takarítom és én is szellőztetek. Tudtommal a saját cuccai közül egyik sincs a szobámba, szóval nem értem, hogy minek megy be akár akkor, amikor tudja, hogy nem vagyok otthon.

2023. aug. 4. 20:38
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Kutatni akar. Szerezz egy kulcsot
2023. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy van neked is privát szférád és ne kutasson a szobádban. Ha ez nem hat rá, akkor tényleg jó lenne ha szereznél egy kulcsot.
2023. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Menekülj, amilyen hamar csak tudsz.
2023. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem az ilyen kérdéseket. Ha 40x évig ilyen volt, miért gondolod, hogy változni fog? Neked kell változtatni. Neked nem jó így. Fordítva ülsz a lovon. És ez nem azt jelenti, hogy nem értelek meg, anyád egy kontrollmániás, határsértő, területfoglaló nárcisztikus személy.

Kulcsot kell szerezned vagy költözz. Vagy marad így. Nincs más opció, mert anyád nem fog változni. Őt nem zavarja, miért is kéne neki?

2023. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LuckyLevi ***** válasza:
79%
Mondtad már neki, hogy ne menjen be a szobádba?
2023. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Kommunikáció...
2023. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%
Nekem fura hogy mikor otthon éltem ne mehettem volna be bárhová a házba. Ha nem rejtegetsz semmit akkor miért ne mehetne be. Egy anya sok mindenért bemehet. Gondolom ő mos rád, biztos hogy takarít is. Had menjen be. Mégis mi olyat tudna ott csinálni. Nézzen körül ha akar. Szerintem normális dolog ha bemegy.
2023. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!